Як вибрати настільний комп’ютер Apple Mac Mini

7-16-2019

Как выбрать настольный компьютер Apple Mac Mini
Як правильно вибрати комплектуючі для комп’ютера з повітряним охолодженням. Як правильно вибрати комплектуючі для комп’ютера з повітряним охолодженням. Огляд ігрового ПК Lenovo Erazer X700: наскільки він швидкий. Історія комп’ютера: від Антикитерского механізму до сучасної ери. Історія комп’ютера: від Антикитерского механізму до сучасної ери. Історія комп’ютера: від Антикитерского механізму до сучасної ери. Історія комп’ютера: від Антикитерского механізму до сучасної ери.
Також хочемо вам порекомендувати цена на iMac
Короткий зміст статті: Забудьте про громіздкі сірих ящиках, які займають половину столу або плутаються під ногами.
Забудьте про громіздкі сірих ящиках, які займають половину столу або плутаються під ногами. При цьому випускається безліч моделей самого різного призначення — від простих офісних комп’ютерів до медиасерверов або розважальних центрів. Сучасні міні – ПК вміють працювати з відео 4K і запускати ігри останнього покоління. Серед інших переваг — набір швидкісних портів і деякі можливості апгрейду. Мабуть, це один з кращих міні – ПК, з яким ми мали справу.
Мініатюрний комп’ютер з пасивним охолодженням відмінно впишеться в будь-яку систему домашнього кінотеатру і забезпечить безперебійний стрімінг 4K – відео, а також всі можливості персонального комп’ютера з Windows 10 на великому екрані. Конструкція пристрою припускає її установку безпосередньо на задню панель телевізора або монітора, а керувати ним можна з пульта ДУ, що входить в комплект поставки.
У продажу є різні міні – ПК, здатні запускати комп’ютерні ігри, однак їх продуктивність навряд чи здатна вразити. Intel NUC8i7HVK — одна з перших машин, про яку не можна сказати, що це компромісний варіант. При купівлі “кити” вам потрібно додати оперативну пам’ять, накопичувач і встановити власну операційну систему.
Міні – комп’ютер Azulle Access Plus легко поміщається в кишеню, але це справжній ПК, здатний підключатися до будь-якого монітора або телевізора, транслювати відео, виходити в інтернет і виконувати будь-які стандартні функції “персоналки”.
Дев’ять кращих міні – ПК на будь-який смак.
Вірите ви чи ні, але були часи, коли комп’ютери займали цілі кімнати. Пропонуємо зануритися в історію і познайомитися з самими знаковими мейнфреймами за останні десятиліття.
Компанія Intel випустила за роки існування чимало процесорів x86, починаючи з епохи розквіту ПК, але не всі з них залишили незабутній слід в історії.