Як вибрати настільний комп’ютер Apple Mac

7-16-2019

Как выбрать настольный компьютер Apple Mac
Це не тільки «іміджева техніка», але і потужний інструмент для роботи і розваг. Порівняно з іншими ноутбуками, у Макбуком відразу кілька переваг: висока естетика і ергономічність, яка полягає в мінімалізмі, компактності та легкості пристрою; просунута і надійна ексклюзивна ОС; довговічність; комфортна робота з тачпадом; відмінна автономність і крутий звук. 

Сучасні моделі пропонують ще багато чого цікавого та корисного. Тут ви знайдете відповіді на питання, що цікавлять вас. Передача кольору, деталізація приголомшливі, крім того, технологія Retina зменшує відблиски. Кут перегляду – 178 градусів – рекордний показник. Повнорозмірна клавіатура пристрою, з автопідсвіткою. Сенсорна область Force Touch підтримує множинні дотики, також розрізняє силу натискань, що позначається на широті функціоналу. Шукати необхідну інформацію, перемикатися між додатками – одне задоволення за невелику “ціну на iMac”

Тактова частота підвищується за рахунок технології Turbo Boost (з 2 до 3 ГГц). Краса графіки за Iris Pro Graphics зі своїми 128 Мб інтегрованої пам’яті. У багатьох відносинах, даної моделі немає рівних на ринку. Макбука отримали порт нового покоління Thunderbolt 3 разом з універсальним адаптером для підключення всієї периферії, мінімальні екранні рамки, а також приріст у всіх системних компонентах. Восьмиядерний процесор розділений на дві групи – для вирішення простих і складних завдань. Швидкісний накопичувач даних, в залежності від конфігурації, має ємність до 2 Тб. Тепер спілкуватися з Siri можна без застосування спеціальних кнопок, тобто помічниця реагує на голос. Додаткова панель Touch Bar, в залежності від виконуваних завдань, дає швидкий доступ до необхідних функцій.

В якості клавіатури використана модифікація Butterfly третього покоління з мінімальним ходом клавіш і шумом від натискань. Кращий іміджевий інструмент з найвищими гарантіями безпеки даних і тривалості роботи. Граничну плавність і злагодженість роботи інтерфейсу реалізує Intel Iris Graphics Plus 640 – карта відео. В залежності від конфігурації, в магазині Топ. Легка вага до 37 кг дозволяє легко носити ноутбук на ділові зустрічі і брати з собою у відрядження. Клавіатура з підсвічуванням – набирати текст стало ще зручніше. Також була збільшена площа трекпеда Force Touch. Приємно здивував порт Type – C 0, який передає дані на швидкості до 10 Гб/ с. Покращилася якість звуку, динаміки звучать голосніше на 25% і видають значно більше баса.