Як вибрати сертифікат

9-3-2019

Как выбрать сертификат
Сучасні хостинг – провайдери навперебій пропонують різні варіанти, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Але який SLL – сертифікат вибрати для конкретного ресурсу. Що варто враховувати перед купівлею тієї чи іншої програми.
Також хочемо вам порекомендувати детские сертификаты
Сертифікат SLL стандартно складається з двох частин. Перша являє собою ключ шифрування даних, коли друга їх розшифровує. Така схема захищає особисту інформацію про клієнтів, які користуються тим або іншим сайтом. Однак у власників ресурсу виникають деякі труднощі, коли потрібно вибрати сертифікат для сервісу.
Домен на кирилиці або латиниці. Не кожен сертифікат для сайту здатний працювати з кириличним доменним ім’ям. Власникам таких ресурсів потрібно вибрати той варіант, який підтримує IDN. Вони коштують дорожче звичайних, однак мають більше переваг. Але це обов’язково варто дізнатися перед замовленням, щоб не довелося купувати додаткову програму. При наявності великої кількості піддоменів оптимальним варіантом стане сертифікат wildcard. Існують проекти, які діляться на кілька сайтів. Кожен з них також потребує захисту. В цьому випадку доцільно вибрати SLL – сертифікат мультидоменного типу. Перед замовленням сертифіката варто дізнатися у провайдера, чи є підтримка мультидоменных проектів.
Сайт з одним доменом на латиниці. Тут підійде практично будь-який сертифікат для сайту. Можна використовувати і безкоштовні версії, однак варто обов’язково враховувати специфіку програми.
Уважно зіставивши всі вищеперелічені моменти, буде простіше визначитися і вибрати SLL – сертифікат підходить саме для ваших потреб. Однак слід звертати увагу і на різновид ресурсу, оскільки для інтернет – магазину, платіжних систем і банків потрібно більш надійний захист.
Сертифікат для сайту може мати різні можливості. Програми відрізняються між собою ступенем валідації, терміном дії і швидкістю видачі. Характеризуються швидким випуском і дешевизною. Відмінно підходять для захисту з’єднання та комунікацій з внутрішньої мережі. Призначені для вирішення завдань високого рівня. Такий сертифікат для сайту дозволяє проводити валідацію не тільки домену, але і компанії, якій він належить. Відносяться до бізнес – рівнем завдяки великому спектру можливостей. При установці сертифіката адресна рядок виділяється зеленим кольором з відображенням назви організації. Такий варіант ідеальний для інтернет – магазину або компанії.
Будь сертифікатів вже підвищує довіру до сайту з боку користувачів. Тому власникам інтернет – ресурсів варто обов’язково вирішити, який SLL – сертифікат вибрати і забезпечити захист клієнтів.