Як вибрати віртуальний сервер для інтернет

12-16-2018

Как выбрать виртуальный сервер для интернет
Однак, оренда віртуального сервера – це самостійна настройка і оптимізація програмного забезпечення. Не варто лякатися, не так страшний чорт, як його малюють. У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно встановити потрібне ЗА і забезпечити стабільну роботу веб-сервера. Всі налаштування наведені для платформи Linux Debian – однієї з найбільш надійних операційних систем, здатної забезпечувати високу продуктивність при мінімальному споживанні ресурсів.
Також хочемо вам порекомендувати виртуальный сервер для интернет магазина
Основна проблема віртуального хостингу полягає в тому, що на одному фізичному сервері може розташовуватися відразу до 50-100 сайтів. Розрахунок робиться на те, користувачі відвідують веб-сайти в різний час, і навантаження рівномірно розподіляється протягом дня. Теоретичний кожен сайт повинен успішно справлятися з кількома тисячами користувачів у день, однак, досить часто на практиці справи йдуть інакше.
Популярні ресурси займають оперативну пам’ять, а деякі веб-додатки можуть відібрати істотну частину обчислювальних ресурсів, в результаті істотно збільшується час завантаження малоактивних проектів. Коли ж настає година-пік, сервер просто не справляється з різко збільшеним навантаженням і, в кращому разі, більшість, а в гіршому – всі сайти і веб-додатки, розташовані на даному сервері, виявляються недоступні.
Установка будь-якого програмного забезпечення в Linux операційних системах починається з оновлення індексу пакетів. В процесі оновлення індексу пакетів ваша операційна система зв’язується з репозиторієм (сховищем більшості програмного забезпечення для вашого дістрібьютіва) і «дізнається» про останніх версій програмного забезпечення і взаїмозалежностях різних програмних пакетів.
Не забудьте змінити NS записи для ваших доменів. Найбільш простий спосіб – прив’язати доменне ім’я IP-адресою-VPS-сервера у реєстратора імен. Для цього необхідно прикріпити домен до сервера реєстратора, а потім у розділі «Управління DNS-зоною» (або аналогічний) створити три записи типу А з іменами: *, @ і www. В полі IP вказати виділений адресу VPS-сервера. Зверніть увагу! Зміна NS записів може тривати до 24 годин.