Як вибрати якісний профнастил

9-9-2019

Как выбрать качественный профнастил
Якщо прийнято рішення зробити дах з профнастилу, необхідний точний розрахунок. У разі несерйозного підходу до розрахунку, можуть виявитися великі надлишки, або навпаки, недостатня кількість аркушів. І те, і інше в матеріальному плані дуже невигідно.
Також хочемо вам порекомендувати качественный профнастил тут https://www.budservic.com.ua/profnastil/
Перед тим, як зробити замовлення, необхідно виконати ретельні обміри всіх елементів даху для того, щоб надалі дізнатися, яка кількість листів профнастилу буде витрачено. Причому виміри робити краще за вже існуючої решетування, щоб виявити можливі відхилення від проекту. Також вимірюванням діагоналі скатів даху перевіряється її площинність і прямокутність. Потім робиться ескіз і план покрівлі, з розкладкою на окремі елементи. Для покрівлі бажано, щоб довжина листа відповідала довжині ската від коника до карниза, причому сюди ж потрібно додати не менше 4см на звис листа з карниза. Як правило, максимальна довжина листа повинна бути не більше 6 метрів. При більшій довжині транспортувати і укладати лист вкрай складно.
Коли ви визначитеся з довжиною листа, можна приступити до розрахунку кількості аркушів. Для цього використовується корисна (монтажна) ширина аркуша, т. Знаючи монтажну ширину можна легко вирахувати необхідну кількість аркушів, користуючись наступним принципом. Отриману в результаті вимірів довжину карниза потрібно розділити на монтажну ширину одного аркуша, округливши цифру в більшу сторону. Якщо дах простий двосхилий, то труднощів з розрахунками бути не повинно. Якщо ж покрівля складної конфігурації, то кожен елемент повинен бути вычерчен на плані, а з допомогою простих математичних обчислень визначаються їх площі. І тільки, знаючи точні розміри і площі, в плані робимо розкладку більш дрібних елементів покрівлі вже на самому аркуші, враховуючи напрям ребер. Зробивши якісний розрахунок покрівлі з профнастилу, можна домогтися укладання практично без відходів. У будь-якому випадку, остаточне припасування листів здійснюється безпосередньо при монтажі.
Як вибрати несе профільний лист.
Як вибрати профнастил для даху.
Представляємо вашій увазі відмінне рішення для реалізації декоративної огорожі – Паркани з штахетника з полімерним покриттям.