як виграти в онлайн казино эльдорадо

6-5-2020

 Коли гравець переходить в эльдорадо слот – це абсолютно правильне рішення. Йому відкриваються десятки міжнародних платформ і сотні нових слотів з унікальною математикою і графікою. Гравець йде з прокуреного залу в найближчій смітнику, де господар виставляє нульову віддачу ігрових автоматів на кілька тижнів і немає ніякої можливості виграти по-великому.

Поліпшите свої знання і досвід про ігрові автомати в онлайн – де краще грати і на що звертати увагу.

Все почалося з земних апаратів: хромований металевий корпус, ігрова плата всередині, 2-3 монітора з сенсорними екранами і периферія.

На головному (нижньому) моніторі програма показує обертання барабанів, на яких зображені ігрові символи. Коли барабани зупиняються, виходить поле 5X3. Різні ігрові автомати можуть мати поле 3X3, 5X5 або будь-якої іншої конфігурації, придуманої виробником. Стандартна довжина стрічки кожного барабана становить 25-75 символів. Менше цього діапазону буде погано – топові символи будуть часто поєднуватися, більше теж не добре – занадто довгий вихід апарата на задану очікування. Також, барабани можуть бути різної довжини.

Завдання гравця – зловити виграшні комбінації символів на барабанах або отримати безкоштовні спини бонусної гри.

Правила ігор і таблиці виплат відрізняються у різних слотів, тому виносяться на окремий верхній монітор.

Приклад таблиці виплат:

— Розкажіть, що нового відбулося за останній час?

— Останні роки були захоплюючими для компанії. Відбулося багато чудових релізів, а нашою метою було залучити гемблеров в ігровий процес і надати їм можливість великих виграшів. У світі, де нові автомати випускають щодня, слоти тривалий час привертають увагу завдяки інноваціям.

— Яка стратегія компанії?

— У першу чергу, ми створюємо продукти для онлайну. Коли успішна гра в інтернеті, ми розміщуємо її в ігрових апаратах для наземних закладів в Північній Америці, а це досить великий ринок. Ми ліцензуємо наші продукти для соціальних мереж і магазинів додатків. Можливість створення різних грошових потоків від однієї гри вкрай важливо для нас, особливо зараз, коли ринок онлайн-контенту став таким конкурентним. Ми проводили дослідження і з’ясували, що сучасні гемблеры проводять менше часу в одному слоті. Упевнений, це пояснюється великою кількістю доступного контенту: гравці прагнуть витратити гроші в більшій кількості автоматів. Отже, критично важливими факторами є відмітні особливості слоти і той ігровий досвід, завдяки якому гемблеры хочуть провести в грі більше часу.

— Що, на вашу думку, робить компанію успішною?

— Ключовим елементом нашого успіху є керівна група геймдизайнер, всі вони мають колосальний досвід у даній сфері. Мати команду, яка дійсно розуміє, як створити хороший відеослот, — це вирішальний фактор. Досвід у галузі досліджень, орієнтація на створення ігор для глобальної аудиторії і глибоке знання індустрії багато в чому сприяли тому, що компанія досягла таких висот в онлайн-гемблинге. Іншим ключем до успіху стало постійне використання унікальних ігрових механік і сміливість розширювати межі, коли презентуєш такі інновації. Це створює більше потенційно виграшних комбінацій для гравців, підстьобує їх азарт. Само собою зрозуміло, ці ігри стали досить успішними.