Як вибрати кабель для швидкої зарядки iphone

6-6-2021

Кабель для быстрой зарядки... Кабель для быстрой зарядки Baseus Tungsten Gold Type-C to Lightning Power Delivery 20W 1m черный

Універсальні кабелі

При покупці можна вибрати тип роз’єму: microusb, type-c або lightning. Також хочемо вам порекомендувати кабель для быстрой зарядки iphone в Магазині аксесуарів apple Київ.

1. Garas

Надійний кабель в міцній оплітці з функцією швидкої зарядки і передачі даних. Не нагрівається під час роботи — можна продовжувати дивитися відео або слухати музику. На вибір є два кольори: чорний і червоний. Довжина — 1,5 м.замовлень-близько двох сотень.

приємний бонус: кабель легко самостійно полагодити в разі поломки. Потрібно просто відрізати пошкоджену ділянку і з’єднати решту з коннектором.

2. Mcdodo

Модель в міцній оплітці зі зручним г-подібним штекером і вбудованим світловим індикатором. Така конструкція захищає кабель від тріщин в місці згину. Хороший варіант для геймерів або тих, хто не любить відриватися від перегляду відео навіть на короткий час. Є технологія швидкої зарядки qc 3.0.

У відгуках пишуть про хорошу якість товару і відзначають яскравість індикатора. На вибір представлено чотири довжини: 0,5, 1,2, 1,8 і 3 м.понад 6 500 замовлень і велика кількість позитивних відгуків.

3. Baseus 3 в 1

У цій моделі відразу три роз’єми: type‑c, microusb і lightning. Кожен з кінців має власну кольорову маркування-заплутатися неможливо. Відмінний варіант, якщо потрібно заряджати різні пристрої на базі android або ios.

Нейлонова оплетка підсилює конструкцію. Є функція швидкої зарядки. У відгуках відзначають хорошу якість лота і пишуть, що він зручно скручується в кільце для зберігання. Дві довжини: 0,3 і 1,2 м.більше 300 замовлень.

4. Pzoz

Магнітний кабель з посиленою опліткою і змінними головками. Є функція швидкої зарядки qc 3.0 і світловий індикатор, за яким легко визначити стан підключення. Пропускна здатність-480 мбіт / с.на вибір представлені дві довжини (1 і 2 м) і два кольори (чорний і сріблястий). Більше 57 000 замовлень.

5. Olaf

Кабель-браслет для тих, хто постійно втрачає дроти від улюбленого гаджета. Стане в нагоді для зарядки від зовнішніх акумуляторів: коли обидва девайса лежать поруч, немає необхідності в довгому кабелі.

У відгуках відзначають якість лота і пишуть, що такий браслет зручно брати в подорожі. Розмір кабелю-19-21 см. Є шість кольорів на вибір: білий, чорний, синій, червоний, зелений і сірий. Більше 140 замовлень і позитивні відгуки.

Ціна: 73 рубля.

6. Padcover telescopic

Практичний варіант з потрійним хвостом‑коннектором — з таким кабелем можна забути про плутаються в сумці або рюкзаку проводах. Коннектори висуваються з двох сторін, витягуючись в довжину до 1 м.є функція швидкої зарядки. У відгуках пишуть, що такий кабель зручно брати в дорогу. А продавець також пропонує варіант тільки з роз’ємом lightning.

7. Garas magnetic

Практичний кабель з функцією швидкої зарядки. Довжина-1 м.чотири кольори: червоний, чорний, золотистий і сріблястий. Можна купити варіант тільки з однією головкою.

Кабелі для android

Підходять для пристроїв на базі android з роз’ємами microusb і type-c.