Як замінити електропровід

11-4-2018

Как заменить электропровод
Перший раз чую про таку проблему на акваэлях( про китайев незнаю нічого =) ). У мене було на обслуговуванні більше 10 фільтрів, що працюють постійно і промывающихся не рідше разу в тиждень. За 3 роки не гаметил ні чого навіть схожого. В даному слчае це механічне пошкодження. Або десь передавливаете, або перегинаєте, а може бути спочатку в конструкию закладений був поляками занадто тонкий кабель даної партії). Варіантів і причин безліч. Якщо розглядати варіанти, щоб нічого не різати… Потрібно вставити в це місце щось жорстке (напр.
Також хочемо вам порекомендувати замена электропроводки
Проблема вирішувана. Пару подібних я лагодив. Випилював, выскрябывал полотном по металу, в місці входу шнура кут голови фільтра (обрізок не викидати). Як правило провід ламається врівень з залитої обмоткою фільтра. Выскребаете канавку, щоб стирчав шпенек дроту висотою 1-2мм . Зачищаєте, припаиваете мережевий провід. Пайку изолирую епоксидним клеєм. Затверджувача більше приблизно 3-10, поки вона рідка промазати місце пайки а коли вона стане досить в’язка добротно обмазати ще раз. Обрізок кута фіксую маленькими метал. скобочками які утапливаю в пластмасу голови фільтра гарячим паяльником, шви замазую силіконом або епоксидкою. Як варіант просто заклеїти сантехнічним скотчем.
У мене теж була така проблема з фільтром AQUAEL FUN-2,правда перед поломкою він пропрацював 7 років.Вночі спимо,і раптом різко вирубує автомат,по всій квартирі погасло світло,я цього не зрадив значення,заново включив автомат і далі спати до ранку.З ранку на роботу,в акваріум часу не було заглядати тим більше було темно,так от приходжу з роботи і заглядаю в аквас і дивлюся,що немає течії.Першим делм до фільтру,дістаю його і бачу що він не працює,глянув на провід а він виявляється обірваний,разом входу в голову фільтра.Я спочатку намагався так поєднати провід так відрізок маленький і ніяк не соединишь,довелося голову розбирати.А вона(голова)виявляється не просто замикається,еше і приклеянна,довелося її акуратно відклеїти.З’єднав дроти,обматал все це ізолентою,додатково надів на місце з’єднання пластмасову трубку,все це обмазал герметиком,склеял голову,і все працює..Тепер для того, щоб там на цьому місці(місце перегину) провід не обламувався,я на провід одягнув стару шарикоую ручку,так що якщо і провід зламається то буде вище,і його можна буде з’єднати,не розбираючи саму голову від фільтра.