Як завантажити фото з інстаграма

10-20-2021

Всі фотографії в instagram захищені авторськими правами, хоча при реєстрації, в угоді користувача, сайт попереджає, що залишає за собою право використовувати ваші особисті фото в будь-яких цілях. Також хочемо вам порекомендувати Инста Сейвер. Однак, ви не можете порушувати права інших користувачів і «красти» їх фотографії. Напевно, тому в instagram не можна просто зберегти картинку, як на інших сайтах. Доводиться шукати обхідні шляхи.

Зберігати фото без додатків

Якщо ви не хочете морочитися з установкою програм і розширень, можна завантажити фото прямим шляхом через сайт. Вам потрібно буде відкрити код сторінки і знайти фотографію там. Не варто лякатися: хоча в коді і є купа незрозумілих для звичайних користувачів символів, скачати зображення дуже просто.

  • з комп’ютера переходимо на сайт, знаходимо потрібне фото і відкриваємо його.
  • на фото натискаємо правою кнопкою миші → “перегляд коду сторінки” (або клавіші ctrl+u)
  • тепер за допомогою клавіш ctrl+f відкриваємо пошук по сторінці і вводимо «jpg».
  • позначення ” jpg ” зустрічається в цьому коді багато разів, але вам потрібен саме перший варіант. Це посилання, воно починається після content= . Скопіюйте її без дужок.
  • потім вставте посилання в браузері в рядок для урлів і відкрийте. Вам здасться чисте зображення, звідки його можна зберегти звичайним способом (клікніть по фото правою кнопкою миші → зберегти зображення)

Завантажити фото за допомогою сервісів

Instagram з величезною швидкістю набирає популярність у всьому світі, і оскільки творці соцмережі не дали нам можливість завантажувати фото безпосередньо, з часом з’явилося багато сайтів-сервісів, де можна ввести посилання на фотографію і потім завантажити її. Ось деякі з них:

Це дуже прості сервіси, де відсутня відволікаюча реклама і немає нічого зайвого. Досить просто вставити посилання в потрібне поле і зберегти фото.

Як зберегти фото з instagram на телефон android?

Як і з комп’ютера, зберегти фотографії з instagram прямим шляхом не вийде, так що потрібно шукати обхідні рішення. Вищезгадані сервіси підійдуть і для телефону, проте для гаджетів в окремому порядку розроблено безліч аналогічних програм.

Вам потрібно лише зайти в магазин додатків google play і встановити відповідне розширення.

  • quicksave

Працює додаток так: ви заходите в instagram, копіюєте посилання на потрібне фото (справа вгорі над постом є три точки, натисніть туди і вам відкриється меню. Там вибираєте копіювати посилання). Потім відкриваєте програму quicksave. Якщо ви скопіювали посилання, то в додатку автоматично відкриється потрібне фото. Залишається тільки натиснути завантажити.

  • inst download — video&photo

У цьому додатку потрібно просто вставити посилання з instagram і завантажити фото.

Щоб знайти більше схожих програм, в пошуку в google play введіть запит ” завантажити фото з instagram», і вам видадуться десятки додатків.

Що таке збережені фото в instagram?

Якщо вам сподобалося якесь фото в соцмережі або ви хочете зберегти запис, рецепт або товар — можна додати пост в так звані сохраненки. Це місце, куди будуть скидатися всі збережені в instagram фотографії, і переглядати їх зможете тільки ви. І з телефону, і з комп’ютера пости зберігаються однаково.

Як зберегти фото?

Під кожним постом в instagram є прапорець, натиснувши на який ви збережете фотографію разом з текстом. Також можна створювати цілі добірки з фото і картинками.

А прибравши прапорець, ви видалите пост з»сохраненок”.

Де подивитися свої “сохраненки”?

Всі збережені вами картинки зберігаються в одному місці. Щоб перейти туди, відкрийте сторінку свого профілю і зверху на панелі натисніть на прапорець.

Як дізнатися, хто зберіг ваш пост?

Іноді буває так, що вам хочеться зберегти собі чиєсь фото, але з якоїсь (можливо особистої) причини ви не хочете, щоб автор про це дізнався. Не хвилюйтеся-instagram дає можливо побачити тільки число людей, які зберегли ваш пост, але не їх імена. Так що можна сміливо зберігати собі публікації-навряд чи користувач здогадається, хто саме це зробив. Ви також не зможете дізнатися, хто зберігає ваші фото. Як відновити ватсап з резервної копії ви можете дізнатися з нашого поста в блозі.

Сподіваємося, що наші поради допомогли вам. Користуйтеся instagram із задоволенням і насолоджуйтеся фотороботами користувачів з усього світу. Qr код сканер онлайн з камери андроїд ви можете вивчивши нашу статтю.