Як знайти хорошу роботу

10-1-2021

1. Задати собі питання: 

– як та робота, яка є у вас зараз, допоможе вам у реалізації ваших цілей?

– як можна збільшити свій дохід на поточній роботі?

– наскільки вам подобається те, чим ви займаєтеся?

– де б ви хотіли працювати?

– що можна зробити, для того, щоб просунутися по службі?

Відповіді на дані питання допоможуть вам внести деяку ясність у ваше становище і дадуть орієнтири для подальших дій.

2. Поліпшити своє резюме – це візитна картка, яка найбезпосереднішим чином впливає на те, візьмуть вас працювати туди, куди ви хочете чи ні. Тому дуже важливо, щоб ваше резюме містило в собі відмінні риси і конкретні факти, що демонструють вашу компетентність і професіоналізм. Крім цього, додайте туди кілька фактів, що характеризують вас з позитивного боку. Наприклад, я додав у своє резюме список прочитаних за останні кілька років книг, пройдених тренінгів, прослуханих аудіокниг, що стосуються моєї професійної діяльності. Хочемо порекомендувати вибрати найкращу Работа в украине, з гарною зп.

3. Провести моніторинг ринок труда почніть прямо зараз вивчати ринок праці, відстежувати вакансії і аналізувати ситуацію. Подивіться, яких вакансій переважає найбільше. Велика кількість вакансій в конкретній області говорить про дефіцит кадрів і величезні можливості для кандидатів. Фіксуйте відповідні вам варіанти і відпрацьовуйте кожен з них.наприклад, зараз дуже затребувані фахівці з продажу. Криза ще не закінчилася і компаніям важливо збільшувати прибуток за рахунок зростання продажів. Якщо ви хороший продавець, то зараз найвдаліший час для того, щоб проявити свої таланти і зайняти хорошу посаду в подальшому. Також в попиті фахівці з маркетингу, it-фахівці, фахівці з розвитку.

4. Подумати про те, де ще можна застосувати ваші знання і досвід якщо ви давно не можете знайти роботу по вашій професії, або зарплати в даній області вас не влаштовують, то задумайтеся, чим би ви ще могли займатися, на яких вакансіях працювати? можливо варто пройти курси перепідготовки або зайнятися самоосвітою в суміжній, більш популярною і прибуткової області?колись, таким чином, я знайшов себе в маркетингу, де і донині відчуваю себе чудово!

5. Купити собі речі, які буде надіти на співбесіду прямо зараз, можна подбати про свій зовнішній вигляд, який відповідає за первісне враження, яке складеться у роботодавця про вас. Якщо у вас до сих пір немає належної одягу, але ви дуже сильно хочете знайти нову роботу, то займіться тим, щоб ваш зовнішній вигляд відповідав образу професійного, відповідального і працьовитої людини.

6. Проявляти ініціативу на роботі і пропонувати нові методи поліпшення продуктивності і підвищення зазвичай звинувачують все навколо в своїх невдачах. Хоча найчастіше, проблема криється в нас самих, в нашій лінощів, дурості і неосвіченості (не плутати з наявністю диплома, що по собі не факт освіченості).проаналізуйте свою поточну діяльність, наскільки її можна поліпшити? що нового можна привнести в ту справу, якою ви займаєтеся? яким чином, конкретно ви, можете вплинути на поліпшення продуктивності або підвищення рівня доходів вашого підприємства?зі своїми думками та ідеями не соромтеся підійти до керівництва. Навіть якщо ваші ідеї не втіляться в життя, вас як мінімум помітять і оцінять вашу ініціативність. Повірте мені, коли назріє необхідність призначати нового керівника, то спочатку будуть дивитися на тих, хто міг би стати начальником з числа рядових співробітників.якщо з сірої маси вас можна буде виділити, хоча б одним барвистим вчинком, ваші шанси на кар’єрне зростання будуть значно вище, ніж у ваших колег.

7. Почати більше читати, щоб позбутися від слів паразитів і зробити грамотніше вашу речьвозьміте собі за правило щодня прочитувати хоча б сторінок 30-50. Буде краще, якщо це будуть не жовта преса або детективи, а література, присвячена особистісному зростанню, розвитку, історіям успішних людей і т.д. Читання – це, мабуть, найефективніший інструмент для того, щоб позбутися від слів-паразитів, зробити вашу мову більш грамотною, красивою і професійною.

8. Щодня працювати над собой щоденна робота над собою-це те, що потрібно зробити прямо зараз, якщо ви досі цього не робите. Сюди входить і дії з попереднього пункту-читання. Але читання-це отримання теоретичних дій, а в цьому пункті наголос робиться на дії. Якщо ви вичитали щось цікаве для себе, то не відкладайте це на завтра і почніть робити прямо зараз.наприклад, в якості класного інструменту, який допоможе вам стати більш ефективним на роботі, рекомендую почитати літературу з тайм-менеджменту і негайно почати застосовувати отримані знання на практиці. Якщо вам вдасться збільшити свою продуктивність хоча б відсотків на 10, то можете сміливо писати про це в резюме. Тільки постарайтеся, щоб ваша заява не була голослівним і наведіть якісь факти і приклади.

9. Пройти кілька співбесіда пройде кілька співбесід в якості розминки. Припустимо, якщо у вас є на прикметі якесь цікаве місце роботи, куди б ви хотіли потрапити, то перед тим як йти туди на співбесіду, пройдіть його де-небудь в іншому місці, в якості розминки. Знайдіть кілька оголошень про працевлаштування, підготуйтеся до співбесіди також, як якщо б вас запросили туди, куди ви мрієте потрапити і перевірте себе. Якщо в результаті вам запропонують роботу там, куди ви пішли в якості тренування, то значить ви здали попередній іспит на п’ять.