Мобільні ігри і програми Harry Potter: Hogwarts Mystery – нова гра про чарівників майже готова до релізу

410

Свіжа гра про магічної всесвіту вже на підході. Вихід Harry Potter: Hogwarts Mystery заявлений на 25 квітня для Android і iOS відразу.

АПК вже вивантажено в магазин Google, але користувачам поки доступна лише попередня реєстрація.

Хто розробник?

Творцем стала компанія City Jam, яка раніше займалася розробкою ігор за мотивами мультфільмів про Снупі і сім’ї Гріффінів, які швидко здобули визнання у мобільних геймерів. Перший трейлер Hogwarts Mystery був продемонстрований на початку березня. Тоді було відомо лише те, що вихід відбудеться до кінця весни, проте конкретна дата релізу трималася в таємниці.

Про чим гра?

Hogwarts Mystery – RPG, в якій гравцям належить розвивати чарівні якості персонажів і відчувати на собі тяготи і радості життя хогвартського студента. Важливою частиною геймплея стануть квести. По мірі розвитку сюжету гравцеві належить досліджувати таємні куточки чарівного замку, розкривати секрети, битися з суперниками і укладати союзи з товаришами.

А як там з сюжетом?

Події відбуваються незадовго до того, як в школу прибув юний чарівник Гаррі, тому викладацький склад буде знайомий всім фанам фентезійної саги. Голосами героїв займалися актори, задіяні у кінозйомках – Меггі Сміт (Макгонагалл, викладач трансфигурации), Майкл Гембон (Дамблдор, директор школи), Уорвік Девіс (Флитвик, професор заклинань), Саллі Мортемор (Ірма Пинс, завідуюча бібліотекою), Джемма Джонс (мадам Помфрі, медсестра) і Зої Уонамейкер (мадам Трюк, викладач польотного мистецтва).

Rpg Гаррі Поттера – це щось новеньке

Оскільки Hogwarts Mystery відноситься до рольовому жанру, геймерам буде доступне створення свого персонажа, якого буде відрізняти не тільки зовнішній вигляд, але і набір умінь – заклинання, навички зіллєваріння та ін.

Отримати і прокачати потрібний навик можна, відвідуючи уроки певних викладачів. Кожне нове досягнення буде приносити гравцеві окуляри, які також будуть впливати на репутацію персонажа і його поведінка в бою.

І графон завезли?

Судячи по трейлеру, графіка гри на високому рівні, однак поки немає інформації про те, скільки буде коштувати ця чарівна атмосфера в смартфоні. З тих, хто оформить попередню реєстрацію зараз, буде відібрано деяке число бета-тестерів, щоб випробувати функціонал програми та виправити помилки, якщо такі виявляться.

Джерело: http://fastping.com.ua/