Movie Maker: відео редактор від Windows

556

Якщо Вам потрібен простий та зрозумілий інструмент для роботи з відео, варто скачати Віндовс Movie Maker, розроблений компанією Microsoft. Він підійде не тільки для створення цікавих презентацій з фото, але і програма для монтажу відео і монтажу повноцінних фільмів.

У Вашому розпорядженні десятки візуальних ефектів, переходів, які зроблять Ваше творіння більш привабливим. Є можливість окремо накладати звукові треки, написи та підказки, що стане в нагоді при створенні навчальних відео.

Після фіналізації проекту, Ви можете без проблем записати його на диск, відправити по e-mail. Варто відзначити, що зберігати готове відео можна в різних форматах для певних пристроїв-від смартфонів до моніторів з високою роздільною здатністю.

Великою перевагою є можливість переглядати результат роботи під час редагування. Так Ви зможете оцінювати всі ефекти, вносити своєчасні корективи.

Увага! За посиланням Ви можете завантажити кіностудію Movie Maker безкоштовно. Під час установки слід перейти до вибору компонентів і відзначити пункт “Кіностудія і фотоальбом”. Всі інші галочки можна зняти.

Movie Maker: відео редактор від Windows
Завантажити: Movie Maker
Кіностудія Windows для створення кліпів
Скачано: 1186, розмір: 1 B, дата: 14.Лип.2016