Прощай Steam: Call of Duty Black Ops IIII може стати ексклюзивом Battle.net

330

Нова частина найпопулярнішою в світі серії шутерів – Call of Duty Black Ops IIII може стати черговим ударом по Steam, золотий скарбничці Гейба Ньювела. За непідтвердженими даними, новий шутер Activision буде доступний для покупки тільки в Battle.net. З такою заявою виступив популярний американський ресурс Gaming Intel, який має репутацію авторитетного видання в пеку-геймінге.

Ігровий сайт, посилаючись на свої численні джерела, опублікував скріншот з Battle.net, де можна помітити, як іконка Black Ops 4 з’явилася поруч з Destiny 2 – іншій грі Activision, яка раніше теж не вшанувала своєю присутністю Steam.

Крім того, Gaming Intel виступив з ще одні заявою – тепер абсолютно всі великі ігри видавця на комп’ютерах будуть ексклюзивами для електронного магазину Actisivision Blizzard. В принципі, в цьому немає нічого дивного, так як компанії не доведеться ділитися відсотками продажів c Valve. Які, на хвилиночку, з абсолютно кожної проданої гри в Стиме забирають собі 30% прибутку.

Для Activision є ще один плюс продавати ігри на власному майданчику. В Battle.net немає можливості виставляти ігор оцінки, а значить, якщо проект вийде неякісним, то гравці не зможуть низькими оцінками зіпсувати репутацію грі.

Але для всіх шанувальників пека-геймінгу є і позитивні новини. Один з директорів Activision зізнався, що для видавця ПК-платформа стала однією з найбільш важливих. Ринок комп’ютерних іграх за останні роки сильно зріс, тому розробники гарантують, що приділяють підвищену увагу якості Black Ops 4.

Видавець окремо підкреслив, що ПК-гравців чекають нові, захоплюючі інновації в шутері. Цілком ймовірно, що такою інновацією буде поява режиму Battle Royale у шутері, про що ми розповідали в .

Дізнатися наскільки правдиві численні чутки, а також отримати інформацію про дату виходу Call of Duty Black Ops IIII ми зможемо вже зовсім скоро – 17 травня 2018 року. В цей день видавець збирається провести першу масштабну презентацію гри.

Джерело: http://rapidzona.com.ua/