U-Disk: флешка, з перевіркою відбитків пальців

361

Настає нова ера захисту персональних даних на знімних носіях. Ще в 2013 році в смартфоні iPhone 5s з’явився сканер, який перевіряв відбитки пальців. За три роки подібними модулями обзавелися майже всі ТОП пристрою більшості виробників. Але в компанії Elephone вирішили зробити щось нове – запровадити біометричний перевірку в компактну флешку.

Вже розроблена модель U-Disk, яка надійно захистить Ваші дані, завдяки особливій системі авторизації. Крім того, використовується складний шифрувальний алгоритм, який виключає можливість злому (крім фізичної, звичайно ж).

Унікальність нового пристрою полягає в тому, що сканер має вигляд смужки (як у більшості гаджетів), а невеликий майданчика, до якої можна прикладати пальці практично під будь-яким кутом. Чимось нагадує сенсор Touch ID в сучасних моделях «айфонів» і «айпад».

Ще одним цікавим моментом є розбиття простору накопичувача на дві частини: загальнодоступну (як у звичайній флешці) і приватну, доступ до якої можливий тільки після біометричної перевірки.

Розробники запевняють, що U-Disk розпізнає «власника» дуже швидко і з високою точністю. Але цю заяву можна буде вважати неголословным тільки після надходження накопичувача в продаж. А станеться це вже в кінці 2016 року.

Також заявлена підтримка всіх сучасних ОС. А от скільки коштуватиме таке «чудо» техніки – поки невідомо.