10 сурвайвел ігор, які вийдуть в 2019

398

Пройшла епоха хайпи на сурвайвелы, коли вони виходили мало не кожен місяць по кілька проектів. Тепер жанр устоявся, ігри виходять не так часто, зате мають кращу опрацювання та ідею. Сьогодні ми розповімо про 10 сурвайвал ігор, які вийдуть цього року.

Generation Zero

Закінчивши нарешті мучити Ріко Родрігеза, Avalanche studios перейшли на розробку нового проекту про виживання. Дія відбувається в Швеції вісімдесятих, де в невеликому місті усі люди просто взяли і зникли, а замість них з’явилися роботи, які знищують все на своєму шляху. Заміс чимось нагадує серію «Чорного дзеркала» під назвою «Металіст», і не виключено, що розробники надихалися нею.

У гри є сюжет, що дає їй перевагу, так як не кожна зав’язана на виживання гра, може цим похвалитися. Елементів сурвайвела все ж буде вдосталь і один з основних – боротьба проти роботів. І ще в грі буде кооператив. Найприємніше, що вона вже вийшла і ви можете самі випробувати її.

Vigor

Після невдалого запуску DayZ, Bohemia interactive вирішила переключитися на новий проект, геймплей якого теж зав’язаний на виживання і ім’я йому Vigor. Гру можна назвати більш правильною DayZ. Зараз вона знаходиться в ранньому доступі і в неї не все так гладко як хотілося, наприклад, ближній бій реалізований також погано, як в останній грі студії. Але з іншого боку – гра знаходиться в ранньому доступі, а вона вже виглядає набагато краще, ніж DayZ. Багато в чому завдяки останньої версії Unreal.

Задумка зробити світ, в якому людство впало після невідомої катастрофи, більш інтригуюча, ніж зомбі апокаліпсис. Але головне – це перероблений геймплей тієї самої DayZ. Так що поки проект виглядає захоплююче.

World War Z

Знову зомбі апокаліпсис. Це гра – суміш сурвайвела і екшену. Її геймплей зав’язаний на кооперативі. В World War Z вам з друзями треба пережити хвилі зомбі, відстрілюючись від них. В ній ви будете діяти більше, ніж займатися своїм інвентарем, однак елементи виживання будуть не менш важливі. Гра вже точно вийде в цьому році.

Little Devil Inside

Це сюрреалістично екшен РПГ, яку розробники називають: «минималистичная гра без мінімалізму». І це правда, дизайн у Little Devil Inside дуже цікавий і нагадує суміш Journey і Ashen. У ній багато можливостей, а світ пов’язаний з самими незвичайними професіями. Давно не було настільки амбіційних проектів. Little Devil Inside майже готова, тому залишилося дочекатися виходу і сподіватися, що вона така ж крута, як і в трейлері.

Remnant: From the Ashen

Знову апокаліпсис і знову кооператив, тільки з процедурно утворюваним світом. У грі належить боротися проти мутованих органічних істот з коренів. Грубо кажучи, старенькій Землі набридли її «паразити» і вона запустила свою армію, щоб вона їх винищила. Сама гра виглядає унікально, адже проти кореневих істот в сеттінге апокаліпсису ми давно не билися. Якщо геймплей буде такою ж, як заявлено, а сюжетна компанія не підведе – нас чекає дуже цікавий проект.

Project Winter

Ще одна гра, зав’язана на кооперативному проходженні. У ній є цікава деталь – вам потрібно не тільки виживати, але й обманювати інших. Ви з’являєтеся на зимовій локації і серед вашої команди з восьми чоловік є зрадник, який повинен всіх вбити. Ви повинні розпізнати, хто зрадник, знищити його і вижити. Це досить реалістично в тому плані, що потрібно бути не тільки вмілим вижив, але і параноїком. Як гра, яка знаходиться в ранньому доступі, у Project Winter великі амбіції, з якими вона поки що справляється.

Deadside

Продовжує наш список сурвайвел ігор 2019 Deadside, яку розробники позиціонують як дуже хардкорную. У ній намагаються збалансувати динаміку шутера з дуже важкими елементами виживання в сеттінге покинута всіма цивілізації. Завдяки останньому движку Unreal гра виглядає красивою. Скоро Deadside перейде в ранній доступ. Будемо сподіватися, що це не виявиться клон Arma.

Days Gone

Цей проект – відгомін тих часів, коли гри про зомбі були в тренді, однак вона нарешті дороблена і скоро з’явиться її повноцінна версія. Геймплей повністю збудований навколо виживання і управління ресурсами. Ви повинні стежити за своїм мотоциклом і постійно заправляти його, адже немає палива – ні веселощів. Days Gone виглядає цікавою і ми зможемо зайнятися сюжетом протягом 30-ти годин. Гра вийде 26 квітня.

Volcanoids

Ви знаходитесь на острові, який колись був зруйнований механічними кораблям схожими на бурові машини у формі черв’яків. Давним-давно з-за їх роботи почалися виверження вулканів. Ви повинні не просто вижити, але і обзавестися однією такою машиною і повністю її освоїти. Після цього, за допомогою неї ви повернете собі острів. До елементів виживання сюди додали ще і керування ресурсами. Це одна з найбільш дивовижних нових сурвайвал ігор 2019, які з’явилися буквально з нізвідки, але вже цікаві. Зараз Volcanoids знаходиться в ранньому доступі.

Ancestors: The Odyssey Humankind

Це мій особистий фаворит від Ubisoft. Геймплей зав’язаний на еволюції людства в колисці народів – Африці. У грі є багато цікавих елементів, в яких проглядається почерк творців Assassin’s Creed, але це на краще. Стародавній світ виглядає просто приголомшливо, а сеттінг один з найбільш незвичайних. До цього на доісторичну епоху зазіхали самі ж Ubisoft, і дуже добре, що після Far Cy: Primal вони пішли далі. Якщо вам не здається цікавою можливість пройти шлях еволюції від примату, до людини, то я не знаю, що вам ще потрібно.

Це були найцікавіші і амбітні сурвайвл ігри які вийдуть в 2019 році.