У що пограти в квітні? Календар релізів

385

Настав квітень, а значить, попереду нас чекає чергова порція нових ігор. Поки хардкорні геймери дограють у Sekiro Shadows Die Twice, ми перерахуємо ігрові релізи квітня 2019, щоб ви знали, у що пограти цієї весни.

Supraland – 5 квітня [PC]

Якщо ви коли-небудь уявляли, що буде, якщо з’єднати Metroid, Portal, Mario і Zelda, відповідь – Supraland. Це бодренькая пісочниця, яка стоїть на трьох стовпах: дослідження, бій і головоломки. Займаючись всім цим, ви попутно будете прокачувати свого персонажа. Грубо кажучи, в грі об’єднані всі самі приємні побічні активності, які нам подобаються в РПГ і екшенах.

World War Z – 16 квітня [ПК, PS4, Xbox One]

Один з найбільш очікуваних кооперативних сурвайвелов цього року. Тут в сеттінге апокаліпсису вам доведеться переживати з друзями атаки хвиль зомбі. У грі більше від екшену ніж від сурвайвела, тому про своєму інвентарі ви будите піклуватися набагато меншому, ніж про стрілянину. Однак елементи виживання також будуть важливі для того, щоб не померти. У грі нам доступні різні класи персонажів під будь-який стиль гри і купа зброї. Ідеально, щоб пару вечорів пограти з друзями.

Anno 1800 – 16 квітня [ПК]

Якщо вас не приваблює бездумна стрілянина в не менш бездумних зомбі, спеціально для вас Юбистов випускає містобудівний симулятор Anno 1800. В цей раз нам довірено бути флагманів промислової революції на початку 19 століття: прокладати залізниці, будувати фабрики, розвивати дипломатію економіку, інфраструктуру і військову справу. Мета гри – взяти під свій вплив на весь світ. Розробник пообіцяв нам, що в цю частину гри увійшло все найкраще від серії, включаючи сюжетну компанію, пісочницю і мережевий режим.

God’s Trigger – 18 квітня [ПК]

Ми граємо за демонесу Джуді і ангела Гаррі. Вони прийшли в наш світ, щоб перемогти чотирьох вершників апокаліпсису, вирішили знищити на Землі все життя. Розробник робить особливу ставку на насильство і руйноване оточення. Для розгрому нам також дадуть великий арсенал зі зброї ближнього і далекого бою. Також місити нечесть дозволено за допомогою особливих здібностей кожного з героїв. Гра розрахована як на одиночну, так і на спільне проходження в локальному кооперативі.

Mortal Kombat 11 – 23 квітня [ПК, PS4, Xbox One]

Під час прем’єри гри, нам показали відразу 5 трейлерів нового файтинга. Після, активно продовжили загодовувати новими подробицями. Як би те ні було, одинадцята частина смертельної битви вийде в цьому місяці і буде самим великим релізом квітня. На виході нас чекає 25 персонажів і 17 арен.

Сюжетна лінія буде крутитися навколо подорожей у часі. У недавньому трейлері нам показали, як герої зіткнуться з пристарілими та молодими версіями себе. Тому, тепер дійсно буде доречна фраза «От міг би я повернутися назад у часі, то вибив би з себе все те лайно, з-за якого зараз страждаю». А відбувається все це через якихось зберігачів часу, які з якихось причин порушили тимчасову хронологію всесвіту.

У грі поліпшили систему прокачування, додали костемизацию і нові фічі, такі, як спеціальні контратаки і другий лічильник енергії.

Imperator: Rome – 25 квітня [ПК]

Стратегія, що охоплює кілька десятиліть правління римського імператора, починаючи від походів Олександра Македонського, закінчуючи розквітом Римської Імперії. Ми можемо змінювати історію на свій розсуд і захоплювати світ так, як вважаємо за потрібне. Розробник посилено хвалиться своєю карткою, яку називає найбільш деталізованої з коли-небудь існували в стратегіях.

Days Gone -26 квітня [PS4]

А ось і другий найбільший реліз квітня. Відгомін часів популярності зомбі сурвайвелов. Days Gone пропонує нам 30-ти годинний сюжет, який розповість про почуття вижили в апокаліпсисі людей. Великий упор в грі буде зроблений на дослідження світу, кататися по ньому ми будемо на нашому байку. Його потрібно постійно заправляти, і як ми вже говорили в нашому топі очікуваних сурвайвелов цього року: «немає бензину немає веселощів».

Однак, поки що не до кінця зрозуміло, що саме з себе представляє Days Gone. У ній простежуються елементи з The Last of Us, Mad Max і DayZ. Така невизначеність може зіграти злий жарт з грою, адже деякі елементи можуть бути недостатньо опрацьованими.

Immure – 30 квітня [PC]

Наприкінці місяця для любителів жахів вийде психологічний трилер Immure. Ми граємо за якогось Уїла, замкненого у містичному особняку. Нам потрібно втекти з цього проклятого місця, подорожуючи через різні виміри, населені проклятими душами. Ми можемо як рятувати, так і виганяти їх, намагаючись розкрити таємницю того, що відбувається.

The Black Masses – квітень 2019 [PC]

Ще одна гра про зомбі, але більш легка у своєму наративі. Це РПГ від першої особи в середньовічному сетінгу, в якій також будуть елементи паркуру. Під як. Головною фішкою в грі стало те, що її движок здатний відтворювати величезні орди зомбі, що нам показували в трейлре, де 10 тисяч зомбі біжать під величезні обертові леза.

Нам належить дізнатися, що, чорт візьми, сталося. Ігровий світ можна порівняти з Богемією, яку нам представили у Kingdom Come Deliverance. Точної дати релізу гри немає, але в принципі, вихід намічений на квітень, так що сподіваємося і чекаємо.

Нам це все. Це були всі самі великі і середні релізи квітня 2019. Грайте в ігри і залишайтеся з нами.