Як встановити витяжку на виробництві.

4-11-2018

Як встановити витяжку на виробництві.
У виробничому приміщенні, де постійно знаходяться люди дуже душно і великі виділення тепла від устаткування, було прийнято рішення по монтажу припливно витяжної вентиляції з охолодженням. Для погашення надлишків тепла і усунення затхлості повітря буде проведений розрахунок і монтаж припливно витяжної вентиляції та холодильного обладнання. На цій сторінці представлений попередній розрахунок параметрів обладнання вентиляції. Температура в приміщенні 7-10 град. З, отже опалювач в системі вентиляції для підігріву вуличного повітря потужністю 38,4 кВт. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі центробежные вентиляторы.
Потужність електричного нагрівача 38,4 кВт — це значення є піковим, тому був підібраний для системи обігріву повітря Електричний обігрівач XPNE 06/30S потужністю 30 кВт, так як система буде працювати круглий рік використання потужності теплообмінника обмежена (будуть відключені групи тенів), які автоматично підключатися при необхідності. Для простого пояснення Електричний обігрівач XPNE 06/30S встановлений по типу, розміру цієї вентиляційної установки, керуючись Загальними положеннями.
Рекуперація – це часткова передача температури повітря, що витягується, повітря, що надходить. Цілий рік відбувається обмін температурами теплоносіїв в спеціальних теплообмінниках — рекуператорах. Тепловий насос (про тепловий насос написано детально тут)або як звикли його називати кондиціонер тепло — холод, насправді це функція дозволяє заощадити масу електро енергії. З) . З цього випливає що теплообмінник встановлений у цій системі вентиляції буде витрачати 30 кВт ел. ен.