Пошукова система Яндекс обєдналася з Windows 10

377

Здрастуйте, мої найкращі читачі комп’ютерного блогу. Хочу поділитися з Вами цікавою інформацією. Ви знали, що для скачування доступна нова Windows 10 з пошуком Яндекса? Більше того, ця ОС абсолютно безкоштовна. Зацікавлені? Подробиці ексклюзивного пропозиції – дізнайтеся з продовження статті.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Осінній договір
  • Що змінилося?
  • Як отримати?

Осінній договір

У листопаді 2015 року між компаніями Microsoft і Yandex було підписано угоду про співпрацю. «Пошуковий гігант» отримав можливість інтегрувати свої ресурси у вбудований браузер Edge. Тобто, якщо раніше використовувався за промовчанням пошук Bing, то тепер його замінить Яндекс. Дана пропозиція актуально для країн СНД, що цілком логічно.

Ось як прокоментував цю подію один з керівників підрозділу «Windows & Devices», Террі Майєрсон:
«Ми керуємося принципом, згідно з яким люди в будь-якій точці планети повинні мати рівні можливості. Ми враховуємо регіональні відмінності, щоб оптимально налаштувати сервіси для відповідності запитам користувачів. Саме тому, наші компанії вирішили співпрацювати. У найближчому майбутньому плануємо реалізувати багато спільних проектів».

У відповідності з договором “Яндекс” планує розробити кілька додатків, які призначені для пошуку інформації та товарів, навігації, замовлення таксі, програвання аудіо доріжок.
Як думаєте, вийде з цього що-небудь хороше? Якщо вже використовуєте дану версію, то хотілося б дізнатися Вашу думку і перші відгуки.

Що змінилося?

Не варто розраховувати на перетворення, які відразу ж впадають в очі. Різниця лише в тому, що при запуску браузера Edge (або Internet Explorer), головною сторінкою стане сайт Яндекса, а вводити пошукову фразу можна буде прямо в адресному рядку. Також, реалізована можливість голосового пошуку яндекс, що позбавить від зайвих натискань по клавішах.
В подальшому планується забезпечити можливість використання облікового запису Yandex для входу в систему, а меню «Пуск» отримає нові плитки-Маркет», «Карта», «Музика». Все це буде реалізовано після установки оновлень.

Як отримати?

Завантажити «ексклюзивну» ОС можна прямо у нас на сайті.
Ви отримаєте невеликий файл, після запуску якого стартує установка Windows 10. Процес нічим не відрізняється від стандартного, який я детально описував в одній зі статей.

Пошукова система Яндекс обєдналася з Windows 10
Завантажити: Windows 10 c Yandex
Установочник Windows 10 c Yandex
Скачано: 375, розмір: 7.2 MB, дата: 02.Чер.2016

З повагою, Віктор