Анонс Shadow of The Tomb Raider – Перший трейлер, геймлейные подробиці, скріншоти і дата виходу гри

387

Продовження пригод авантюристки, археолога і просто головного секс-символу ігрової індустрії незабаром знову повернеться на наші монітори. Square Enix з помпою анонсували нову частину в історії Лари Крофт, порадували геймерів першим трейлером, скріншотами, подробицями ігри і самим головним – датою виходу Shadow of The Tomb Raider. Прем’єра гри заплановано на 14 квітня, тому не забудьте цей день взяти на замітку.

Продовження перенесе гравців з холодної Сибіру в спекотні джунглі, розташовані на території сучасної Центральної Америки. Гравців чекає сама похмура, жорстока і складна історія в житті молодого археолога. Лара використовує весь свій досвід, отриманий в перших двох частинах перезапуску. Стане справжнім воїном, безстрашної героїнею, яка врятує світ від апокаліпсису, передбаченого пророками народу Майя.

Загалом, ви можете побачити перший трейлер нового Tomb Raider, з якого очевидно, що нова частина стане ще більш гнітючою, ніж попередні частини серії. Не дивлячись на велику кількість темних фарб, розробники запевняють, що Shadow of The Tomb Raider не стане фінальною главою франчайза. Продовження – однозначно бути.

Розробку гри цього разу довірили іншим розробникам – Eidos Montreal, які відповідальні за недавній перезапуск таких популярних серій, як Deus Ex і Thief. Глава студії розповів, що можна очікувати гри:

Сюжет оповідає про нових і складних випробуваннях фізичних сил Лари Крофт. Наша студія створила декілька нових геймплейних механік, які освіжать Tomb Raider і дозволять расхитительнице гробниць впоратися з будь-якими труднощами.

Перші подробиці гри

Розробники для ігрової преси провели закритий геймплейний показ Shadow of The Tomb Raider, з якої стали відомі численні подробиці продовження популярної серії.

У першу чергу відзначають чудову графіку, яка перевершує всі інші ігри Square Enix. Анімація персонажів, жива рослинність, об’ємне освітлення і жива екосистема занурює гравця в непролазні джунглі Центральної Америки. Також хвалять живий погляд головної героїні, який передає весь спектр емоцій Лари навіть якщо вона не говорить ні слова.

игра Shadow of The Tomb Raider

Дії гри розгорнуться в джунглях острова Косумель і Перу, археологові доведеться крім тропічних лісів відвідати стандартні для серії печери гробниці, що вражають масштабами і великою кількістю дрібних деталей. Додадуться підводні рівні з численними таємницями.

Сюжет гри взяв курс на більш похмуру історію. Тому чекайте ще більше жорстоких битв і безліч приголомшливих сцен з життя народу, що живе іншим моральним правилам, відмінним від сучасного світу.

Крихкість і душевні терзання, які зробили Лару більш живою, збережуться в новій грі. Тільки з однією відмінністю – Лара тепер точно знає, чого хоче, стала більш цілеспрямованою і загартованої минулими пригодами. Ігрові журналісти навіть порівнюють Лару з Ассассином і Агентом 47 в частині холоднокровності і витонченості способи нейтралізації противників.

Shadow of The Tomb Raider

Можливість скритного проходження гри повернулася і для вбивства ворогів Лара зможе використовувати мачете. Холодну зброю також допоможе пробиратися через непролазні хащі джунглів. Щодо інших механік, у грі з’явилася мотузка, яке, як і ласо з Uncarted 4, допоможе долати глибокі ущелини і бігати по стінах.

Крім воїнів і жерців Майя Скрині доведеться битися з дикими тваринами. Однак загони ворогів з вогнепальною зброєю повернуться, а місце головного антагоніста гри займає доктор Домінгес. На породження нової частини Tomb Raider, за підрахунками розробників, має піти не менше 13 годин часу, і це за умови, що ви пропустите всі додаткові місії в грі.

DLC і видання гри

Творці проекту подбали про те, щоб вам було чим зайнятися після проходження гри. Всього заплановано цілих 7 завантажуваних доповнень, які будуть включати в себе як нову зброю, так і додаткові сюжетні глави. Eidos Montreal оформили дату виходу DLC у вигляді календаря Майя, з якого зрозуміло, що кожний новий додаток буде виходити раз на місяць, починаючи з жовтня.

игра Shadow of The Tomb Raider

Ви можете вже прямо зараз купити Shadow of The Tomb Raider. Гра по передзамовленню доступна в трьох версіях: Standard, Deluxe і Croft Edition. Season Pass на додаток йде в комплекті з Deluxe виданням, до того ж всі гравці, що купили його, отримують ранній доступ до гри.

Tomb Raider буде відмінною заміною God of War, якщо гра вам не сподобалася. Як би хороший не був новий бог війни, .

Джерело: http://mobigame.com.ua/