Пять способів установки заставки на Windows 10

423

Доброго часу доби, друзі і читачі блогу. Разом з виходом нової операційної системи Віндовс 10, на просторах інтернету почали з’являтися відгуки людей, які ніяк не могли встановити заставку на Windows 10. Вивчивши всі нюанси і тонкощі хотів би описати як правильно і без будь-яких проблем поставити потрібну тему на робочий стіл вашого ПК. Тому, не хочу довго тягнути, і одразу приступаю до написання статті, яка, як я сподіваюся, допоможе вам швидко вирішити дану проблему.

 • Прибираємо напис «Тестовий режим Windows 10»
 • Як правильно налаштувати Internet Explorer в Windows 10
 • Вирішуємо проблеми з Bluetooth Windows 10
 • Активуємо «режим Бога» в Windows 10
 • Всі способи переходу на Windows 10

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що таке заставка і для чого вона потрібна?
 • Параметри – Персоналізація
 • Заставка через панель управління
 • Тло для робочого столу
 • Слайд-шоу з своїх фотографій
 • Доступ по команді заставки

Що таке заставка і для чого вона потрібна?

Заставка Windows 10 – це унікальний візуальний ефект, який можна помітити на екрані комп’ютера або іншого пристрою, через небагато часу після простою системи. Якщо порівнювати місце розташування вікна управління фоном між новою Віндовс і більш старими – різниця досить відчутна. Це і є головною проблемою більшості користувачів, так як вони просто не можуть його знайти. Наприклад, в Windows 8 вікно налаштування екранного фону знаходиться в панелі управління, яка вміщує розділ “Персоналізація”. У той час як в “десятці” стандартної панелі ці налаштування просто відсутні. І не дивлячись на це, розробниками даної операційної системи передбачено 4 варіанти зміни фону:

Параметри – Персоналізація

Для того, щоб змінити фон робочого столу першим способом, потрібно перейти в меню “Пуск” – “Параметри” в пункт “Персоналізація”. Відкривши вкладку, вам стануть доступні нові пункти меню, серед яких буде пункт “Екран блокування”. Завершальним етапом стане вибір пункту “Параметри заставки”, в якому буде здійснюватися зміна, активація або управління заставкою.

Пять способів установки заставки на Windows 10

Кожен користувач зможе вибрати один з семи запропонованих йому варіантів. Так само, перейшовши безпосередньо в цей розділ, ви зможете визначиться з інтервалом часу, через який відбудеться запуск екранного фону. Відключення проводиться аналогічно.

Заставка через панель управління

Натискаємо кнопку Пуск і починаємо вводити слово “Персоналізація”. Вже по початкових буквах знайде потрібний розділ. У нього відразу і переходимо.

Пять способів установки заставки на Windows 10

І переходимо в розділ заставка як показано на фото зі стрілкою.

Пять способів установки заставки на Windows 10

Після здійснення всіх зазначених вище дій, відкриється більш знайоме вікно, в якому потрібно буде здійснювати подальше управління заставкою (робити її анімованої, активувати режим слайд – шоу і т. д.).

Тло для робочого столу

Для установки нового зображення на робочий стіл потрібно виконати мінімальну кількість дій. Наприклад, щоб зробити фоном звичайне фото, просто ” клікніть правою кнопкою миші на вподобане зображення і у вікні, що контекстному меню виберіть вкладку “встановити” і три можливих варіанти представлених на зображенні нижче. Як бачите, все досить просто, швидко і зручно.

Пять способів установки заставки на Windows 10

Слайд-шоу з своїх фотографій

Найчастіше використовується для установки живих шпалер. Для цього потрібно перейти на вкладку “Екран блокування”. У вкладці “Фон” вибираємо пункт “Слайд – шоу”. Ця досить цікава функція дозволить використовувати в показі відібрані вами зображення. Кінцевий етап усього процесу – вказати шлях до папки з фотографіями. Для слайд – шоу доступні так само деякі унікальні можливості:

Пять способів установки заставки на Windows 10

Вибір зображень у відповідності з розмірами екрану.
Можливість активації в слайд – шоу папки “Плівка” на персональному комп’ютері.
Активація паузи під час відключення екрану.

Хотів би нагадати, що шпалери можуть встановлюватися автоматично при застосуванні стандартної теми. Це відбувається у випадках, коли шпалери входять до складу тем оформлення для робочого столу.

Доступ по команді заставки

Наостанок , мої дорогі читачі, дуже хочу поділиться з вами досить корисною інформацією – способом максимально швидкого відкриття вікна управління фоном робочого столу. Для цього просто скористайтесь функцією “Виконати”. Викликати її можна досить легко – простим застосуванням поєднання клавіш Win+R. У новоствореній рядку введіть команду control desk.cpl,,1 і натисніть клавішу Enter.

Пять способів установки заставки на Windows 10

Дуже сподіваюся, що моя стаття вам стала в нагоді. Буду дуже вдячний за підписку на оновлення мого блогу. А я змушений з вами попрощатися, так як приступаю до написання більш нових і корисних для вас статей.

З повагою,
Віктор