Bethesda пояснила те, що відбувається в ghostwire: tokyo новим трейлером

86

Видавництво bethesda softworks і студія-розробник tango gameworks на презентації playstation showcase 2021 представили новий трейлер і уточнили терміни виходу свого пригодницького бойовика ghostwire: tokyo.

Джерело зображень: bethesda softworks

Ролик триває трохи менше двох хвилин і додає контексту вже відомої інформації про сюжет ghostwire: tokyo. Так, наприклад, практично повністю безлюдним токіо став через наздогнало місто»протиприродного туману”.

Разом з опустінням в столицю японії нагрянули потойбічні чужинці — за те й інше варто «дякувати» приховує обличчя під маскою окультиста хання, якому приділяється особлива увага в трейлері.

Єдиним уцілілим від туману виявляється головний герой ghostwire: tokyo — молода людина на ім’я акіто, яким частково опанував дивний дух. Він допоможе протагоністу навчитися неземним здібностям.

У число надприродних прийомів акіто увійде так зване ефірне плетіння, яке дозволяє «об’єднувати духовну енергію з силами вогню, води і вітру в потужні стихійні атаки».

Серед ворожих істот в ghostwire: tokyo зустрінуться моторні духи в образі обезголовлених школярів, ширяють в повітрі немов маріонетки ляльки-амулети теру-теру-бодзу і безликі дощові примари в траурному одязі.

Ghostwire: tokyo надійде в продаж навесні 2022 року для pc і playstation 5. Проект є тимчасовим консольним ексклюзивом sony: іншими словами, через якийсь період після початкового релізу гра з’явиться і на інших платформах.