Продажі розумних годинників, бездротових навушників та інших носяться пристроїв злетіли на третину

70

Компанія international data corporation (idc) зафіксувала різке зростання попиту на носиму електроніку в глобальному масштабі: за підсумками другого кварталу поточного року поставки таких гаджетів піднялися приблизно на третину по відношенню до того ж періоду 2020 року.

Pixabay.com

Дані idc враховують продажі розумних годинників, браслетів для відстеження фізичної активності, бездротових навушників та ін.

Повідомляється, що в період з квітня по червень включно по всьому світу було реалізовано приблизно 114,2 млн носяться гаджетів. Це на 32,3% більше в порівнянні з другою чвертю 2020-го, коли поставки становили 86,3 млн одиниць.

Найбільшим гравцем ринку є apple з часткою 28,2 %. Протягом минулого кварталу ця компанія змогла реалізувати близько 32,2 млн розумних наручних годинників watch.

Idc

На другому місці знаходиться китайська xiaomi, яка контролює 12,3% світового ринку. “бронза” дісталася huawei, яка показала результат в 10,2 %.

У першу п’ятірку також увійшли samsung і imagine marketing, що утримують відповідно 8,5% і 4,1% ринку. Всі інші компанії спільно контролюють приблизно 36,7% глобальної сфери носяться електронних пристроїв.