Apple презентувала iPhone 7

337

Корпорація Apple нарешті показала довгоочікуваний сьомий iPhone, який отримав новий дизайн і камеру з більш якісною оптикою. Інші характеристики новинки – у продовженні огляду.

В американському місті Сан-Франциско відбулася прес-конференція, в ході якої були презентовані два нових Айфона – 7 і 7 Plus. Про новинку розповідав Філ Шиллер, директор з маркетингу Apple.

“Безумовно, це краща модель, яку коли-небудь створювала наша компанія! Якість зйомки на вбудовану камеру вразить Вас. Звичайно ж, це не “дзеркалка”, але знімає iPhone 7 набагато краще будь-якого нині існуючого смартфона. У моделі Plus є дві основних камери, кожна з 12-піксельної матрицею. Одна з них використовує ширококутний об’єктив, а друга – звичайний. Варто підкреслити появу оптичного зума, який дозволить знімати віддалені об’єкти без втрати якості. На передній панелі розташована камера на 7 Мп для сэлфи з поліпшеної колірної корекцією.

Корпус новинок надійно захищений від пропускання вологи і пилу, що робить їх смартфонами не тільки для міста, але й для подорожей в екстремальних умовах”

Вартість iPhone 7 залежить від “начинки” і стартує з позначки в 650 доларів.

Ще одним помітним зміною стала відмова від використання роз’єму 3,5 мм для підключення навушників і інших аудіо-пристроїв. Але у продажу є перехідники, які дозволять підключати “нестандартні” пристосування до iPhone 7.