Мікшер для Windows – кращий набір програм для ді-джея

442

Доброго дня. Все більшу популярність набувають редактори звуку, які дозволяють створювати свої треки з набору семплів або пісенних нарізок. Але який мікшер для Windows вибрати з безлічі варіантів? У даному огляді я розповім про трьох кращих додатках для початківців і професійних ді-джеїв.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • UltraMixer
 • MixPad
 • MuLab

UltraMixer

Простеньке програма, яка обов’язково припаде до смаку любителям експериментів. Набір інструментів не настільки великий, але достатній для обробки аудіо. З його допомогою можна створювати ремікси високої якості з використанням різноманітних форматів: MP3, WAV, WMA і навіть CDA.

Можливості програми:

 • Підтримує незжатий контейнер AAC;
 • Доступний еквалайзер з трьома смугами;
 • Інтерфейс російською з можливістю установки скінів;
 • В утиліту вбудовано просунутий програвач звукових файлів;
 • Можна налаштовувати тональність;
 • Для більш якісного відомості є лічильник BPM (Beats Per Minute);
 • Створені плейлисти можна імпортувати в інші програми;
 • По всім елементам управління надаються докладні підказки.

Даний софт можна безкоштовно завантажити за посиланням >>>

MixPad

Це є професійним аудіо мікшером, який застосовується для створення не тільки колажів, але і роликів для реклами, музичних треків до фільмів. Для користувачів є дуже багато різноманітних ефектів і інструментів.

Мікшер для Windows – кращий набір програм для ді-джея

Заявлена підтримка всіх існуючих форматів. Серед переваг програми – можливість «запхати» в один трек необмежену кількість власних записів, пісень, семплів. Можна навіть здійснювати «граббінг» (витяг) звукової доріжки з відеофайлів, щоб потім працювати окремо з отриманими даними.

Для розширення функціональності рекомендується окремо завантажувати плагіни з офіційного сайту. Сам додаток MixPad рекомендуємо завантажити зі сторінки >>>

MuLab

Якщо порівнювати цей мікшер з попередніми, то можна сміливо назвати його кращим для початківців та досвідчених композиторів. З його допомогою Ваш комп’ютер під управлінням Windows 10 перетвориться на професійну студію по обробці звукових файлів.

Вам надається можливість не тільки редагувати готові пісні, але і створювати мелодії з чистого аркуша. Для цього передбачено безліч вбудованих плагінів ефектів, таких як луна, ревербация, резонанс. Перераховувати все не буду, краще скачайте утиліту і самі переконаєтеся в її можливостях.

Мікшер для Windows – кращий набір програм для ді-джея

Рекомендується підключати до ПК музичні інструменти (синтезатори, midi-клавіатури) для спрощення введення нот. Але якщо Ви тільки пробуєте себе в цій сфері, то можна обійтися і звичайною клавіатурою, прописавши в налаштуваннях значення певних клавіш.

Додаток працює не тільки з аудіо, але і з багатоканальними форматами запису (5.1 / 7.1). Розробникам вдалося помістити великий функціонал у простий і зрозумілий інтерфейс. Доступно безліч регуляторів гучності, тембру, висоти тону і т. д.

Якщо хочете випробувати свої сили і довести, що здатні стати ді-джеєм, то ось посилання на скачування цього без перебільшення крутого інструменту.

Я розповів Вам про самих популярних утиліт-микшерах, Вам залишилося тільки вибрати. До речі, раджу ще ознайомитися з Virtual DJ. Якщо вже користуєтеся однією з них, то напишіть, будь-ласка, відгук у коментарях до даного огляду.

З повагою, Віктор

Мікшер для Windows – кращий набір програм для ді-джея