Новий сервіс nvidia gfn rtx 3080 дозволить взяти відеокарту в оренду за $100 на 6 місяців

28

Сьогодні ми спостерігаємо черговий виток подорожчання криптовалют. Біткоіни вже кілька разів побив свій попередній рекорд і не збирається зупинятися на досягнутому, а ефір з легкістю перевалив за 4000 доларів. Це викликало хвилю інтересу серед інвесторів і подорожчання відеокарт. Ми не беремося судити про ситуацію по світу, але в рф стан справ такий, що навіть geforce rtx 3060 вже коштує більше 80 000 рублів. Говорити про зростання цін на більш дорогі моделі не варто, адже там приріст склав не тисячі, а десятки тисяч рублів. І ось тут саме час подумати, як бути в такій нелегкій ситуації. На жаль, але купити geforce rtx 3060 по 69 000 рублів змогли собі дозволити не всі, а значить велика частина геймерів продовжує сидіти на старому залозі.

Довгий час ми розглядали в якості можливих рішень або тривале очікування, або покупку на вторинному ринку, ігноруючи хмарні технології, але сьогодні зупинимося на сервісі geforce now (gfn). На перший погляд ідея nvidia здається дивною. Ви купуєте ігри в steam або декількох інших магазинах по повній вартості, а після ще й оплачуєте підписку в розмірі 399 рублів. Ось тільки вся логіка в тому, що ви знімаєте з себе необхідність покупки дорогого процесора, швидкісний оперативної пам’яті і, звичайно ж, геймерської відеокарти. Тепер для ігор вистачить навіть вбудованого gpu, адже за обробку даних відповідає віддалений сервер.

Насправді сервіс geforce now існує вже більше двох років, але привернув нашу увагу новим тарифним планом. Не можна сказати, що поточний план поганий, але geforce now rtx 3080 ще краще. Перш за все справжнім геймерам потрібно більше часу, а новий тариф дозволить грати до 8 годин. При цьому на комп’ютерах буде доступний дозвіл до 2к і до 4к hdr з 120 fps на приставці nvidia shield. Також користувачі отримають повний доступ до налаштувань ігор з найнижчими затримками до 60 мс.

Ті, що купили тарифний план geforce now rtx 3080 отримають доступ до неймовірного по потужності обладнання. Це десятки процесорів amd ryzen threadripper pro і відеокарти nvidia ampere з 24 гб пам’яті gddr6x. При цьому кожен кластер має потужність понад 39 петафлопс. Коштувати таке задоволення буде недешево, адже для сша тариф на 6 місяців з 49 доларів підросте до 99. Російські ціни ще не оголошені, а офіційний запуск відбудеться в грудні. Nvidia позиціонує сервіс в якості оренди потужної відеокарти без необхідності покупки. Враховуючи ціну geforce rtx 3080 сьогодні, 100 доларів за півроку-це подарунок долі.