Tcl зробила перші в світі повсякденні смарт-окуляри з прозорими кольоровими дисплеями в лінзах

38

Компанія tcl представила одні з найбільш вражаючих смарт-окулярів на сьогоднішній день. Модель thunderbird smart glasses pioneer edition використовує дисплеї microled зі спеціальними хвилеводами, розробленими компанією за останні три роки. З їх допомогою на прозорі скла може виводитися кольорове зображення, але при цьому новинка виглядає майже як самі звичайні окуляри.

Sparrowsnews.com

Використовувана технологія вигідно відрізняє модель tcl від концепт-варіанту xiaomi, також застосовує технологію microled, але підтримує демонстрацію тільки монохромних зображень. У тому і іншому випадках кожен led-елемент має розмір 4 мкм, але в tcl розробили унікальний алгоритм, що дозволяє thunderbird демонструвати кольорову картинку.

На відео демонструються основні можливості смарт-окулярів. В основному вони призначені для заміни смартфона або, як мінімум, його дисплея — за допомогою новинки можна читати новини, переглядати повідомлення, перевіряти розклад, управляти розумним будинком. Важлива перевага перед смартфонами полягає в тому, що дисплей постійно знаходиться перед очима.

Судячи з ролика, новинка має камеру, вбудовану в місток окулярів над переніссям. Можна робити фото, автоматично передаються на смартфон. Детальна інформація про камеру відсутня. Також камера забезпечує роботу функцій доповненої реальності, наприклад, накладення маршруту на реальну місцевість.

Поки, судячи з усього, для виконання більшості функцій потрібно з’єднання зі смартфоном — окуляри є лише дисплеєм з додатковими сенсорами управління в дужках очок.