Засновник oneplus скоро випустить смартфон під брендом nothing

32

Згідно з новими даними, співзасновник oneplus карл пей планує вже в найближчі місяці представити перший смартфон під брендом nothing. На це вказує відразу кілька факторів і повідомлення від відомого інсайдера.

Чутки про появу смартфона nothing з’явилися на тлі недавнього анонсу про співпрацю з qualcomm. В рамках цього партнерства планується розробка і випуск нових пристроїв. Крім того, в минулому компанія карла пея придбала всі права на торгову марку essential, під якою один з творців android енді рубін випустив смартфон essential phone. Правда, апарат не мав комерційного успіху, в результаті чого компанія закрилася.

Про вихід смартфона nothing повідомив і відомий інсайдер мукул шарма. За його словами, гаджет варто чекати вже на початку наступного року. Ніякі подробиці про нього поки не розкриваються. Можна лише припустити, що він буде побудований на базі процесора snapdragon від qualcomm.

Нагадаємо, що першим і поки єдиним продуктом nothing стали бездротові навушники ear (1), відмінною рисою яких став унікальний дизайн з прозорим корпусом.