Розпродаж новинок: робот-пилосос ilife v80 max і ручний пилосос easine by ilife w100 можна купити на третину дешевше

48

Компанія ilife оголосила розпродаж свого нового бездротового робота-пилососів ilife v80 max, призначеного для виконання сухого та вологого прибирання підлог з твердих порід дерева, плитки, а також лінолеуму і килимового покриття.

Робот-пилосос підтримує чотири режими очищення. Режим шляху (автоматичний режим, path mode) краще підходить для великих просторів. Точковий режим (spot mode) дозволяє очищати невелику область за допомогою інтенсивного всмоктування. Режим країв (edge mode) призначений для прибирання кутів і поверхні підлоги, прилеглої до стіни. Максимальний режим (max mode) забезпечує покращене всмоктування.

Наявний набір датчиків дозволяє ilife v80 max уникати перешкод і падінь. Пристрій може переміщатися по поверхні з кутом підйому 15 градусів і долати перешкоди висотою до 12 мм.

Робот-пилосос оснащений японським безщітковим мотором nidec, що забезпечує потужність всмоктування до 1900 па, дозволяючи прибирати різне сміття – від дрібного пилу до великих частинок. Плаваюча насадка із захистом від намотування волосся підтримує безперервний контакт з поверхнею підлоги для максимально ефективного прибирання пилу і сміття. Фільтр hepa забезпечує максимальну очистку від пилу і сміття. Пилосос оснащений великим контейнером для збору сміття об’ємом 750 мл, що знижує частоту його вивантаження при кожному прибиранні.

Ємність резервуара для води становить 300 мл. Завдяки інтелектуальному управлінню подачею води робот-пилосос ефективно видаляє бруд і плями під час вологого прибирання. Акумулятор ємністю 2600 ма·год забезпечує безперервне прибирання протягом 80 хвилин. При низькому рівні зарядки ilife v80 max автоматично відправляється до зарядної станції. На повну зарядку робота-пилососа йде менше 360 хвилин.

Для запуску ilife v80 max можна скористатися фізичною кнопкою на корпусі пристрою. Також для управління ним можна використовувати пульт ду і мобільний додаток ilifehome, встановлений на смартфоні (пилосос ilife v80 max оснащений адаптером wi-fi). У додатку можна задати щотижневий графік, а також зони прибирання, і робот-пилосос буде займатися прибиранням приміщення в автоматичному режимі відповідно до потреб користувача.

Вартість ilife v80 max зі знижкою складе всього 9090 руб.

В рамках розпродажу компанія ilife також пропонує знижку на новий ручний бездротовий пилосос easine by ilife w100. Цей багатофункціональний пристрій забезпечує повний цикл прибирання в три кроки: сухе прибирання, протирання підлоги і вологе прибирання. В результаті підлога буде абсолютно чистим.

Easine by ilife w100 має функцію самоочищення. Після натискання кнопки самоочищення створюється потік води, що переміщається від внутрішніх трубок до роликової щітки, очищаючи пилосос після кожного використання.

Вартість easine by ilife w100 з урахуванням знижки складе 13 090 руб.