Статистика: б / у iphone виглядають краще android-гаджетів, але гірше тримають заряд

70

Дослідницька компанія cirp опублікувала оригінальний звіт, присвячений долі вживаних смартфонів. Експерти розповіли, як змінюється технічний стан гаджетів після покупки, і наскільки часто оновлюють свої пристрої власники iphone і android-смартфонів.

За даними аналітиків, у міру використання після покупки пристрої apple зазвичай знаходяться в кращому товарному вигляді в порівнянні з вживаними смартфонами на android. Так, за рік дисплей більше 65% iphone залишається в хорошому стані, в той час як у android-пристроїв цей показник становить менше 60%.

При цьому по частині акумуляторів, статистика, навпаки, на стороні google. Повідомляється, що протягом 12 місяців з початку експлуатації стан акб залишається на майже передпродажному рівні на 30% смартфонів з «зеленим роботом», і тільки у 23% «яблучних» апаратів.

Розійшлися прихильники платформ і в поглядах на оновлення свого мобільного заліза. За даними джерела, на другий рік наявним пристроєм продовжують користуватися майже 50% користувачів android, і всього близько 30% власників iphone. Останні також охочіше користуються послугою трейд-ін і частіше передають старий гаджет друзям або членам сім’ї. При цьому продавати апарат на вторинному ринку готові менше 10% всіх користувачів смартфонів.