Відбувся реліз нового доповнення ghost town для chernobylite

33

Останнє безкоштовне оновлення вмісту, ghost town , тепер доступне на steam. Чи чули ви раніше про житлову зону прип’яті? цей символічний район був одним з ядерних міст епохи “мирного атома”. На жаль, промисловість, завдяки якій прип’ять отримала своє призначення, в кінцевому підсумку стала причиною її руйнування.

В оновленні “ghost town ” ви зможете відвідати повну реконструкцію району, який зараз є лише кладовищем снів. Крім загрози прихованих надприродних монстрів, покинуте місто-єдине місце в зоні відчуження з величезною кількістю заражених споруд. Тут ви знайдете найбільші кристали чорнобиліту в зоні.

Також новим платним доповненням до chernobylite є deadly frost skin pack, який представляє новий набір скінів для кожної зброї. З цим пакетом ваші вороги будуть завмирати від страху побачивши вашого наближення, поки крижаний укус зими не відправить їх в холодну могилу.

Крім того, саундтрек гри від відзначеного нагородами композитора міколая строїнського тепер доступний в steam. Примарна мелодія зони переслідує вас всюди, чи зможете ви коли-небудь по-справжньому піти?

Якщо ви ще не грали в “chernobylite”, перегляньте нову демонстрацію, яка вже доступна на steam. Демонстрація включає в себе вступну частину гри, а також цілих два внутрішньоігрових дні для проходження. Крім того, не пропустіть знижку 25% в gog.com (до 5 січня) або epic games store (до 6 січня), якщо ви ще не досліджували зону! знижка в steam з’явиться трохи пізніше