Audi перетворила зарядну станцію для електрокарів в дозвільний центр

23

Не у кожного власника електромобіля є можливість заряджати його вдома. У audi це зрозуміли і в рамках пілотного проекту побудували в нюрнберзі станцію нового покоління-поки машина заряджається, її власник може відпочити в комфортному салоні.

Джерело зображень: audi-mediacenter.com

Обсяг власних запасів станції становить 2,45 мвт·год, вона також підключена до електромережі від екологічно чистих джерел — вистачає потужності в 200 квт. Додаткові 30 квт пропонують сонячні панелі на даху. Вихідна потужність вище: станція обслуговує до 6 електромобілів, пропонуючи до 320 квт кожному. За день об’єкт може зарядити до 80 машин. Електромобіль audi e-tron gt, який заряджається на потужності до 270 квт, зможе забезпечити собі запас ходу в 100 км всього за 5 хвилин, а за 23 хвилини його акумулятор можна зарядити з 5 до 80 %.

Крім власне зарядної станції об’єкт вміщує в себе місце для відпочинку автолюбителів-салон площею 40 м2 з приємним інтер’єром, комфортними меблями, інформаційним терміналом і великими екранами з інформацією про продукцію і послуги audi. В якості додаткових послуг пропонується доставка продуктів харчування до потрібного часу, заміна акумуляторів на електробайках, оренда електроскутерів і тест-драйви електромобілів. Місце під зарядку можна зарезервувати в мобільному додатку.

Поки станція доступна тільки для власників деяких електромобілів audi-компанія відстежить статистичні та фінансові показники пілотного проекту, після чого, можливо, буде прийнято рішення його розширити.