З метою боротьби з “токсичністю” в league of legends відключать загальний чат

24

Для абсолютної більшості людей, які зараховують себе до когорти геймерів, проведення часу у відеоіграх є одним з небагатьох доступних видів дозвілля, і нікому не хочеться вислуховувати або читати на свою адресу різні гнівні випади з боку інших користувачів. В окремих іграх, зокрема, в league of legends, ігрова “токсичність” досягла таких масштабів, що розробники не придумали нічого кращого, як просто відключити загальний ігровий чат — коли різні команди можуть спілкуватися між собою.

Як пишуть представники студії riot, якщо спочатку загальний чат дозволяв учасникам обох команд обмінюватися “дотепними повідомленнями”, то останнім часом туди виливається в основному негатив. Негативним емоціям в грі не місце, тому студія прийняла рішення про відключення загального чату вже в прийдешньому оновленні 11.21. Важливо пам’ятати, що відключається саме чат: гравці продовжать чути і бачити емоції персонажів і взаємодії, що викликаються гарячими клавішами.

Командний чат при цьому залишиться; і хоча riot повністю віддає собі звіт в тому, що саме командний чат в основному і є розсадником «токсичності», але відключати його не будуть, оскільки він важливий для комунікації між гравцями.

Riot розуміє, що вищевикладені заходи мають свої негативні наслідки, але плюси, як вважають в студії, переважують мінуси.