Сподін Ігор про подорожі

12-31-2021

 

 

Тревел-блогер Сподин Игорь рассказывает о путешествии в польскую Гдыню
 

Тревел-блогер Ігор Сподін в Чехії.  Що варто відвідати.

Чеська республіка — одна з найнеймовірніших країн для відвідування в центральній Європі, де є безліч цікавих місць, в тому числі історичних. Тревел-блогер Ігор Сподін, який відвідав дану країну, дуже вразився її красою. Особливе враження на нього справила Прага.

Хоча в празі величезна кількість культурних, архітектурних та історичних пам’яток, за межами столиці теж є ще багато цікавого. Замки, пам’ятники, середньовічні міста, химерні села і красиві природні території — це лише деякі з визначних пам’яток, які чекають туристів. На youtube – канал про подорожі Сподін Ігор розповідає про свій досвід перебування в країні.

Адршпашські скелі

Адршпашські скелі-унікальні скелі в заповіднику “народні Адршпашскотеплицькі скелі”, які складені з крейдяних пісковиків. Мальовничо розташовані скельні брили перетинаються численними глибокими ущелинами, каньйонами, ущелинами, довгими лабіринтами, невеликими чарівними озерами на різній висоті, і все це оточене лісом.

Річка Метуйє протікає через місцевість з двома водоспадами. Між скелями проходить платна екскурсійно-туристична стежка. Маршрут нескладний, тут прокладена спеціальна доріжка з поручнями, сходами, майданчиками і сходами, щоб подорож між чудовими об’єктами було безпечним.

Тут об’єкти мають власні імена, такі як: глечик, цукрова голова, готичні ворота, слонячий ринок, Зомб, міст диявола, громовий камінь.

Також обов’язково варто дістатися до кам’яного озера, до якого веде жовта стежка в напрямку теплиці, де ви попливете на плоту. В околицях Ігор Сподін рекомендує відвідати Старозамецький верх, де можна піднятися на оглядовий майданчик на кризовий верх з панорамою на скельне місто Адершпах, букову гору і вороні гори.

Прага

Столиця чеської республіки завжди відігравала важливу роль в історії нації, країни та європи і заслужено називається «матір’ю міст» або «серцем європи».

В унікальному історичному центрі ви знайдете виняткові зразки всіх архітектурних стилів — романські ротонди і базиліки, готичні церкви, палаци епохи відродження, велику колекцію празького бароко, будівлі в стилі неоренесансу і модерну.

Крім архітектурних перлин, Прага пропонує своїм відвідувачам широкий вибір театрів, концертних залів, виставкових залів, музеїв і галерей, а також інших культурних пам’яток.

Унікальний центр Праги разом з празьким градом, каловим мостом і численними церквами, палацами і садами внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.