Повертаємо старий центр оновлень Windows 10 build 9926

431

Здрастуйте, дорогі читачі блогу, сьогодні у цій статті ми Вам відповімо на питання — куди поділи центр оновлень Windows 10 і разом з нами ви можете спробувати відшукати його.

З останніми билдами, та й загалом оновленнями — сам Windows 10 дуже сильно змінився і ми більше не дізнаємося звичний нам зовнішній вигляд.

  • Вирішуємо проблему з встановленням оновлень Windows 10
  • Як швидко налаштувати відеокарту з Windows 10
  • Прибираємо пароль при вході в систему Windows 10
  • Налаштування файлу підкачки Windows 10 під кожну конфігурацію
  • Як встановити гру з Магазину Windows на інший диск?

Де ж знаходиться центр оновлень?

Зараз ми постараємося знайти його і це, насправді, не складе великої праці. Практично всі оновлення на новому Windows 10 можна знайти в аплете папки «Settings» або «Налаштування», але, от біда, скільки не намагайся — давнешние способи не дають можливість повернути і знову поглянути на більш знайомий «Центр оновлень».

Давайте спробуємо повернути колишній вигляд Windows update, дана інструкція актуальна тільки в тому випадку, якщо у Вас Windows 10 build 9926.

Для початку нам, дорогі читачі, слід запустити блокнот і ввести туди деякі можливо знайомі вам, а можливо і ні, команди.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ WindowsUpdate \ UX]

“IsConvergedUpdateStackEnabled”= dword:00000000

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ WindowsUpdate \ UX \ Settings]

“UxOption”=dword:00000000
Прогалини між знаком прибираємо. У мене вийшло так. Дивимося фото нижче. До речі, можливо, доведеться перезавантажити комп’ютер і спробувати запустити даний файл ще раз. У мене з першого разу не вийшло. Були зайняті певні процеси.

Після цього зберігаємо цей файл з розширенням .reg і запускаємо його погодившись з усіма питаннями щодо безпеки, якими вас почне закидати Windows.

Якщо ви все зробили правильно, то у вас повинен з’явитися класичний зовнішній вигляд windows update і ви зможете без проблем встановлювати оновлення за допомогою нього.

У вас вийшло чи вийшло якесь повідомлення? Напишіть мені про це в коментарях.

Ручна заміна в реєстрі

Якщо перший спосіб з якоїсь причини не спрацював, то можна буде спробувати ще один варіант.

Вам слід запустити реєстровий редактор який іменується regedit.exe будь-яким із звичних, або не дуже, способів і відправитися в розділ:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ WindowsUpdate \ UX

Там вам достатньо змінити параметр DWORD під ім’ям “IsConvergedUpdateStackEnabled” з одинички на 0 (нуль).

Якщо все спрацювало вірно, то після збереження цих змін центр оновлень повинен розташуватися в панелі управління і мати свій класичний і багатьом знайомий стиль.

На мій жаль, я не встиг зробити таке, так як вже оновився до Windows 10 build 1511. Тому даний метод вже не працює. А ви встигли повернути старий центр оновлень ?

Якщо вам сподобалася ця стаття і якщо ми допомогли тобі з пошуком старого центру оновлення і допомогли повернути його колишній вигляд — розкажи про неї друзям безпосередньо або з допомогою кнопок репостни її на деякі соціальні мережі.

З повагою,
Віктор