Голосова помічниця для Росії установка Cortana

418

Доброго дня, читачі блогу. Сьогодні Вас чекає цікавий пост. Навіть не пост, а велика стаття. Мова піде новій програмі для Windows 10. Взимку минулого року вийшла оновлена збірка Windows 10 разом з новою помічницею, має голос і названої Кортаной (Cortana). Багато вважають, що помічник у Росії поки не доступний, проте це не так. Я розкрию Вам всі секрети і покажу на практиці, як почати користуватися асистентом.

Що являє собою програмка, як встановити Cortana на Windows 10, які проблеми можуть виникнути при установці – читайте у статті.

 • Вхід за відбитком пальця на Windows 10
 • Що робити якщо не працює безпечний режим Windows 10
 • Огляд всіх помилок при активації Windows і методи усунення
 • Активуємо «режим Бога» в Windows 10
 • Як встановити гру з Магазину Windows на інший диск?

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Голосова помічниця cortana на Windows 10
 • Установка програми Контана
 • Мінуси використання програми

Голосова помічниця cortana на Windows 10

Задумкою Microsoft було створення не просто голосового помічника, а реалістичного, очеловеченного помічника. Назва «Cortana» було дано не випадково – воно відсилає до відеогри Halo, де Cortana була помічником – штучним інтелектом.

Перед тим, як включити помічника, користувачеві належить відповісти на питання, які допоможуть Cortana дізнатися про його уподобання. Таким чином, якщо ваша футбольна команда (за яку вболіваєте) переможе в матчі, Cortana сповістить вас про це. Якщо ви будете перебувати в іншій країні, Cortana надасть інформацію про валюту і погоди на сьогодні. А якщо ви отримаєте лист, в якому буде міститися фраза на кшталт «зустрінемося сьогодні в 21.00?», то Cortana створить відповідну подію в календарі або відзначить це повідомлення.

Також з допомогою Cortana ви зможете створювати тригери, наприклад, «Нагадай мені, коли я подзвоню Марії, сказати їй про розпродаж у торговому центрі». Помічник створить відповідне нагадування і повідомить вас під час вхідного або вихідного дзвінка Марії. Також з допомогою Cortana можна дізнатися, наприклад, якийсь місцевий бар краще. Cortana покаже місце, що має найбільш високий рейтинг. А якщо запитати, які місцеві бари тут кращі, то отримаєте список таких місць. Непогані функції, чи не правда?

Що ще вміє асистент? Розробники зробили Cortana не тільки розумним помічником, але і схожим на людину. Вона вміє дотепно відповідати на питання, виражати емоції через анімацію. Всього в Cortana запрограмовано 16 емоцій. І цю область в Microsoft планують розвивати окремо. За їх словами, на прикладі з футбольною командою, в разі її перемоги, помічниця буде радіти разом з вами, тому Microsoft розрахував три важливих аспекти для свого дітища.

Голосова помічниця для Росії установка Cortana

Загалом, розробники обіцяють зробити помічницю максимально «живий» при спілкуванні. Разом з цим, чекати на екрані симпатичної дівчини (ту саму Cortana з Halo) не доведеться – голосова помічниця буде лише анімованим кольоровим кружечком. Звертатися до вас Cortana буде по імені, яке ви вкажете, або нікнейму.

У компанії робляться великі ставки на голосового помічника. Microsoft з гордістю заявляє, що обійшла у цьому плані головних конкурентів і створила по-справжньому зручну і корисну функцію. На відміну від аналогів, Cortana це не просто «паличка-виручалочка», що допомагає знайти потрібну інформацію або включити пісню, а ціле творіння, штучний інтелект, який дізнається про господаря все більше і стає незамінним помічником.

Установка програми Контана

Раніше тільки користувачі сучасних телефонних пристроїв (Windows Phone 8.1) могли працювати з нею, адже вона була частиною даної оперативної системи. Зараз з Кортаной можуть вільно розмовляти клієнти США, так як вона має інтерфейс на англійській для Windows 10 і windows 7. Ця новина викликає безліч невдоволень юзерів європейських країн, які також мають телефонний тип Кортани на своїх мобільниках.

Голосова помічниця для Росії установка Cortana

У соціальних мережах можна знайти запис віце-президента «Майкрасофта» Белфиора, який повідомляє про те, що різновид Кортани для комп’ютерів поки що є більш новою в порівнянні з мобільною версією, і тому вона залишається відкритою тільки на американському англійською, хоч і очікується її поява на інших мовах. Але слід нагадати про те, що російськомовна Кортана так і не з’явилася, в той час як первинну версію творці оприлюднили аж навесні 2014. У Росії вже відомо і новинці і багато з успіхом користуються асистентом (навіть можна скачати програму для андроїд). Однак дата виходу україномовної версії не відома.

На даний момент, спробувавши зробити запуск Кортани на Windows 10 американці бачать на екранах повідомлення про те, що Кортана в їх регіоні їм закрита. Однак перекинутися парою фраз з Кортаной все-таки можна, головне-це змінити спільну мову на американський англійський, а своє місцезнаходження – на Сполучені Штати.

Таким чином, щоб здійснити запуск програми на комп’ютері, потрібно слідувати плану:

 • Увійти в панель керування, знайти рядок під назвою «Годинник, Мова та регіон» (Clock, Language, and Region);
 • Перейти на рядок «Формати» (Formats) і поміняти мову на англійська (США);
 • Знайшовши рядок «Розташування» (Location) змінити країну на «США»;
 • У рядку «Адміністративні» (Administrative) поставити англійську мову (США).
 • Як встановити декілька ОС Windows 7 8 10 на одну флешку
 • Активуємо «режим Бога» в Windows 10
 • Для чого потрібен журнал подій Windows 10
 • Як на практиці застосувати групові політики в Windows 10
 • Вхід за відбитком пальця на Windows 10

Крім того, слід перевірити основний системний мову, замість звичного російського там обов’язково має висвітлюватися English. І можна приступити до перезавантаження системи. Після виконаних дій можна спокійно починати розмовляти з Кортаной по-англійськи, проте не варто забувати, що заздалегідь необхідно залогуватися» в облікового запису Microsoft.

З Кортаной ж можна домовитися про те, як вона буде кликати власника. Якщо ж складно спілкуватися на американському англійською, їстьГолосова помічниця для Росії установка Cortanaь можливість змінити деякі деталі в єдиних налаштуваннях. Для цього у вкладці System перейдіть в Speech і поміняйте місце розташування прапорця на «Use speech patterns for non-native speakers of this language», що підійде тим користувачам, для кого мова не національний.

Однак у PCWorld зазначено той факт, що ця програма для комп’ютера поки що вважається «сирий». Хоча і є оновлення «Hey Cortana», що дозволяє любителям новинок звертатися до Кортане, промовивши «Hey Cortana», вона виявляється досить-таки «глючной». Ви в цьому переконаєтеся, якщо спробуєте.

Мінуси використання програми

Які проблеми можуть бути після установки Cortana:

 • Часом Кортана зовсім не хоче відгукуватися власнику на цей заклик, навіть при повторів даної фрази кілька десятків разів.
 • Бувають випадки, коли Кортана думає над якимось питанням, в той час як ви й не питали.
 • Деякі варіанти питань в принципі не доступні комп’ютерної версії Кортани, мобільний різновид виявляється набагато розумнішою. Таким чином, якщо ви вирішили почати користуватися цією програмою, пам’ятайте, що повинні позбутися сильного акценту, інакше вона просто вас не зрозуміє і почне гальмувати, перебуваючи в постійному пошуку на неіснуючі питання.

Якщо Ви залишилися не задоволені програмою, то завжди зможете відключити помічника. Сподіваюся, що після прочитання даного мануала, питань про програму не залишиться.