Головні гри квітня 2018 року – Календар релізів

366

За традицією квітень вважається одним з найбільш насичених на ігрові релізи місяцем у році. Наприклад, в минулому році ми отримали головного тріумфатора численних премій «Гра Року» і з великою ймовірністю, такий же сценарій повториться і в 2019-м. Крім численних інді-проектів та ігор середнього класу можна очікувати як мінімум 2 знакові AAA-ігри, які вийдуть з мінімальним проміжком і з рівним успіхам будуть битися за гаманці геймерів. Тому з нетерпінням представляємо вам підбірку головних ігор квітня 2019 року.

Dangerous Driving

Дата виходу: 9 квітня

Почнемо ми з гоночної аркади, яка йде по стопах легендарної серії Burnout. Dangerous Driving повністю виправдовує свою назву і пропонує все найкраще з того, чим прославилася знаменита серія аркадних гонок: руйноване оточення, з маніакальною пунктуальністю відтворена модель деформації автомобілів і непередаване відчуття азарту, коли під вітру свист і шум розпечених до межі покришок вдається вписатися в крутий поворот на швидкості 200 км/ч.

Додаткову віру в проект надає участь у розробці головних людей, які стоять за створенням кращих частин Burnout, тому проект безперечно варто чекати всім шанувальникам гоночних аркад. Також трохи слів про контент гри: на старті доступно 13 трас, різноманітні режими, включаючи ті, які провокують гравців на агресивну їзду. Наприклад, режим Eliminator, де головна умова перемоги – постаратися доїхати до фінішу цілим. Додатково зазначимо, що гра Dangerous Driving на ПК заявлена як ексклюзив Epic Games Store. У продажу з’явиться також і дискова версія проекту в комплекті з попередньою гонкою студії, Danger Zone 2.

World War Z

Дата виходу: 16 квітня

Нову гру за мотивами культового літературного твору «Війна Світів Z» можна по праву назвати Left 4 Dead нового покоління. Судіть самі, в основі гри лежить знайома концепція кооперативного зомбі-екшену на 4 осіб, але з рядом унікальних доповнень. Для початку варто відзначити орди зомбі, які діють як інтелектуальний рой і в кращих традиціях фільму з Бредом Піттом у головній ролі вміють формувати велетенські живі стіни, щоб забиратися на недосяжні висоти. Додаткова проблема також в тому, що в межах локації гра вміє перетворювати до 500 унікальних зомбі, тому очікуємо потік безперервного адреналінового екшену.

Про сюжет, до речі, теж не забули. Але не варто чекати особливих вишукувань, т. к. сценарій подібно серії Left 4 Dead скоріше виконує роль фону, щоб логічно пов’язати три унікальних голови. Додаткове тактичне різноманітність забезпечать 6 ігрових класів на вибір, які володіють унікальними здібностями і зброєю, але абсолютно беззахисні, залишившись наодинці з ордами ожилих мерців. Робота в команді – головний ключ до успіху в битвах. Як і у випадку з попереднім проектом в добірці кращих ігор квітня 2019 року, World War Z на ПК – ексклюзив Epic Games Store.

Главные игры апреля 2018 года - Календарь релизов

Dreams

Дата виходу: 16 квітня

Dreams – мабуть, не тільки сама нетипова гра цього року, але і зовсім найбільш нестандартний реліз серед усіх экслюзивов Playstation 4. Проект, за словами розробників, дозволяє гравцям втілити свої найсміливіші мрії в іграх без найменших знань в програмуванні. Простіше кажучи Dreams – конструктор для створення ігор. Причому Dreams не просто пропонує заздалегідь сформовані шаблони, але дозволяє створити ігровий проект з нуля в абсолютно різній стилістиці, будь-якого жанру, включаючи самостійне прописування скриптів, анімації і навіть музики.

Як би ідея не звучала амбітно, але вже в перші тижні закритого бета-тесту Dreams гравці на власному прикладі довели, що гра дозволяє втілити будь-які проекти: від фотореалістичних шутерів до гоночних аркад і умилительных у своїй плюшевою стилістиці платформерів. Dreams – гра для тих, хто більше любить творити, грати, тому рекомендуємо почекати з покупкою, поки ігрове співтовариство не зможе створити з допомогою ігрового інструментарію ряд дійсно вартих проектів. До того ж, з часом розробники обіцяють випустити кілька масштабних ігор власного виробництва, що наочно демонструють можливості Dreams.

Главные игры апреля 2018 года - Календарь релизов

Anno 1800

Дата виходу: 16 квітня

Продовжує наш топ ігор квітня нова частина легендарних містобудівних симуляторів, Anno 1800. Здавалося б, серія встигла побувати в практично всіх відомих проміжках людської історії, аж до далекого майбутнього, але розробникам знову вдалося нас здивувати. Гра Anno 1800 занесе нас в грандіозну епоху розквіту індустріального суспільства, коли нові технології супроводжувалися написанням фундаментальних філософських трактатів, розвитком дипломатії і повсюдним поширенням демократії. Нова доба – нові можливості і повне дотримання завітів серії.

Як і в попередніх частинах Anno нас чекає мультиплеер і сюжетна компанія, глибока система містобудування та балансування на тонкій грані між проектом доступних для новачків в жанрі і хардкорного грою для ветеранів містобудівних симуляторів. Серед нововведень можна відзначити страйки робітників, забруднення міст смогом, з-за чого ті втрачають привабливість для переселенців, можливість впливати на ігровий пресу і нести в суспільство світло (або темряву) пропаганди і система зайнятості населення на виробництві. Як і з декількома іншими іграми в топі, скачати Anno 1800 вийде тільки в Epic Games Store. Як додатковий варіант – завантажити в Uplay.

Главные игры апреля 2018 года - Календарь релизов

Mortal Kombat 11

Дата виходу: 23 квітня

Самий жорстокий і безкомпромісний файтинг в історії повертається з підвищеним рівнем насильства до найбільш нездорових меж. Засновник серії Ед Бун не збирається відступати від прийнятих правил, але крім чергових річок крові привносить ряд нововведень в серію з виходом Mortal Kombat 11. Наприклад, відомі X-Ray замінилися на удари Fatal Blow, які дозволено проводити, коли у персонажа залишилося менше третини здоров’я. Крім того з гри прибрали можливість бігу, тому можна очікувати знижену динаміку битв. І головне нововведення – достаток для кастомізації персонажа, змінює не тільки зовнішній вигляд героя, але і стиль ведення бою, доповнюючи асортимент ударів новими прийомами.

В іншому, наш чекає все той же повний насильства MK, де розробники приділили увагу як опрацюванні синглпллеерной кампанії, так і мультиплеерному режиму. будується навколо подорожей у часі і зіштовхне між собою одних і тих же персонажів з різних тимчасових періодів. Всього обіцяється 15 глав і як мінімум 6 годин тривалості сюжетної кампанії. Окремо варто поговорити про нових героїв – напівбог Герас і володарка природи Цетрион. Обидва персонажа швидше нагадують супергероїв з Injustice, але будемо сподіватися, що вони відмінно впишуться в криваву всесвіт Mortal Kombat.

Главные игры апреля 2018 года - Календарь релизов

Imperator: Rome

Дата виходу: 25 квітня

Якщо динамічні файтинг вам не по душі і ви віддаєте перевагу неквапливі гри, то рекомендуємо звернути пильну увагу на глобальну стратегію Imperator: Rome. Гра, розроблена Paradox повністю вірна традиціям інтелектуальних стратегій від розробників і втілює в собі правило: скромний мінімалізм в оформленні і незліченну кількість надбудов, що поглиблюють ігровий процес. А тепер трохи цифр: у Imperator: Rome доступні 7000 міст, що включають в себе багато землі Євразії і 400 іграбельних фракцій зі своїми унікальними особливостями.

Як і годиться грі про древній Рим, Imperator: Rome дозволить пережити знакові моменти епохи і познайомить з історичними особистостями. Головна умова гри – довести Риму з невеликої держави до найбільшої імперії, при цьому абсолютно не важливо, якими способами ви досягнете мети. Варіативність і різноманіття тактичних можливостей – головна особливість стратегій Paradox, яка в Imperator: Rome доповнюється шкалою тиранії правителя і рядом показників, які формують імперію і ставлення до неї протиборчих племен і держав. Показника всього 4: красномовство, сила релігії, армії та цивільного пристрою.

Главные игры апреля 2018 года - Календарь релизов

Days Gone

Дата виходу: 26 квітня

Days Gone – другий ексклюзив для Playstation 4 в нашому списку кращих ігор квітня 2019 року і разом з тим головний блокбастер місяця. Пост-апокаліпсис, відкритий світ, орди зомбі, елементи виживання і крафта, які займають значну частку Days Gone не дозволяють перейнятися до гри симпатією. Таких проектів ми бачили незліченна кількість, але є у гри Days Gone і унікальні особливості. Наприклад, історія про байкера на ім’я Дікон Сент-Джон, вимушеного виживати в непривітному світі і турбуватися про збереження свого залізного коня.

Особливу ставку розробнику роблять на сюжет Days Gone, для якого записали 6 годин кінематографічних катсцен, що, для прикладу, у кілька разів більше, ніж у The Last of Us. Крім виживання в непростому світі гра запропонує спеціальні місії з флешбеками, що розкривають особистість Дікона і його коханої до початку епідемії. Єдине, що нас турбує – наповнення відкритого світу гра. Якщо розробникам вдасться уникнути численних проблем опенворлд-проектів і наповнити світ унікальними квестами, замість одноманітною зачистки логовов фрікерів, культистов і бандитів, то хто знає, можливо нас чекає ще один претендент на кращу гру 2019 року.

Главные игры апреля 2018 года - Календарь релизов