Тім кук пообіцяв “покарати” інсайдерів за злив даних про новинки apple

29

У мережі з’явилася копія внутрішньої записка глави apple, яка була розіслана співробітникам бренду. У ній тім кук підкреслив, що відтепер компанія буде активно боротися зі зливами внутрішньої інформації, і карати причетних до витоків людей.

Подібний документ не повинен був залишати» стіни ” apple, але, за іронією, також був злитий у відкритий доступ. У своєму листі тім кук зазначає, що компанія робить все можливе, щоб обчислити людей, які відповідальні за сливи інформації про внутрішні проекти та конференції бренду.

” ви знаєте, що ми не допускаємо розголошення конфіденційної інформації, будь то характеристики пристрою або деталі конкретної зустрічі. На жаль, витоки походять від невеликої кількості людей, і їм не місце в компанії. Ми всіма силами намагаємося вирахувати, хто саме причетний до регулярних зливів», — зазначив генеральний директор apple.

Крім того, тім кук подякував колегам за плідну роботу і привітав з виходом ios 15, ipados 15, watchos 8. Як саме компанія буде боротися з інсайдами невідомо-але, судячи з усього, вона планує вживати жорстких заходів проти таких порушників внутрішнього порядку.