Краща програма блокування реклами Adguard

489

Доброго дня. Впевнений, що Вам (як і мені) набридли настирливі рекламні оголошення в браузері, які не тільки відволікають від суті, але і уповільнюють процес перегляду контенту. Програма блокування реклами Adguard не тільки приховує все зайве, але і захищає від переходу з небезпечним посиланнях. Хочете дізнатися більше про це додатку і завантажити його? Тоді продовжуйте перегляд даної статті.

Адгард – це вітчизняна розробка, яка позбавляє від банерів, тізерів та іншого «сміття», який заважає Вам насолоджуватися серфінгом в мережі. Крім того, даний софт захищає від стеження і попереджає при переході на сайти, створені шахраями для обману користувачів.

Потрібна програма Adguard? Я вже частково відповів на це питання, але далі розповім про інших достоїнствах утиліти, які змусять Вас поглянути на світ по-новому!

Відмінності від Adblock

Цей популярний інструмент реалізований у вигляді розширення для браузерів, що накладає деякі обмеження на його використання. А ось Адгард встановлюється як звичайна програма, отримуючи більше можливостей в системі. Це дозволяє забезпечити максимум захисту Вашого ПК.

Крім того, Ad Guard вміє робити те, що не під силу іншим блокираторам, а саме:

  • Блокувати запити (скрипти), які відправляють сайти для отримання візуального рекламного контенту;
  • Змінювати оформлення сторінки, щоб приховати недоліки, викликані відсутністю оголошень;
  • Глибокий аналіз HTML-коду для виявлення непотрібних елементів, які завантажуються в першу чергу і уповільнюють відображення корисного контенту;
  • Універсальність: працює у всіх сучасних браузерах без будь-яких обмежень;
  • Офіційний сайт програми Adguard має широку базу шкідливих ресурсів, які завалюють рекламою і намагаються вкрасти Ваші особисті дані;

Краща програма блокування реклами Adguard

  • Здійснює блокування не тільки в браузерах, але і настільних застосуваннях: uTorrent, Skype та інших;
  • Для користувачів доступна цілодобова підтримка: можете задавати питання в будь-який час доби, в будь-який день тижня.

Що краще – браузерне доповнення або повноцінна версія для Windows?

Ви можете використовувати як один варіант, так і іншої. Але максимальний захисний ефект забезпечується, коли працюють обидва додатки.

Краща програма блокування реклами Adguard

Крім того, розширення для інтернет оглядача поки не підтримує популярні браузери (Maxthon, UC), а повноцінне додаток для Віндовс працює з будь-яким. Також, в ньому реалізований режим «Батьківський контроль», який обмежує доступ дітей до небажаних сайтів.

Завантажити безкоштовну версію Adguard з офіційного сайту >>>

З повагою, Віктор