Huohou electric grinder: корисний гаджет для себе і в подарунок

26

Китайська компанія huohou, що спеціалізується на виробництві корисних аксесуарів для кухні, запустила передноворічний розпродаж фірмових товарів. Наприклад, електричний млин для спецій напередодні зимових свят можна купити за вигідною ціною.

Компактний кухонний прилад для подрібнення солі і перцю підтримує п’ять ступенів помелу і легко включається єдиною кнопкою. Заявлений ресурс пристрою становить 6000 циклів, а завдяки керамічній насадці і кришці з abs-пластика воно стійке до іржі і не впливає на смак подрібнених спецій. Виробник також заявляє про високу міцність корпусу, здатного витримати падіння з метрової висоти.

Працює huohou electric grinder без проводів: в якості елементів живлення використовуються звичайні батарейки, заряду яких вистачить на 30 хвилин безперервного подрібнення. Рівень шуму при включенні електромельніци не перевищує 68 дб — не голосніше ручного пилососа. Важить пристрій всього 244 грами, а завдяки компактним розмірам воно впишеться навіть в мініатюрний кухонну шафу.

З 27 по 31 грудня 2021 року придбати huohou electric grinder на торговому майданчику aliexpress можна за 827 рублів при використанні купона продавця на сторінці товару і промокодом raduet200 . Виробник надає знижку в розмірі 50% для перших 30 замовлень по промокоду huohoufan і обіцяє надати подарунки випадковим 20 покупцям серед оформили перші 100 замовлень.

Зазначені ціни дійсні на дату публікації, кількість пристроїв обмежена.