Названі найбільш проривні програми та ігри 2021-го

33

Аналітична фірма app annie підвела підсумки 2021 року, що минає. За її даними, користувачі ios і android загалом витратили на додатки та ігри $135 мільярда, що приблизно на 25% більше в порівнянні з показником 2020-го. Кількість завантажень також зросла на 8%.

Власники ios-пристроїв як і раніше витрачають більше android-користувачів: 65 центів з кожного долара на ринку додатків припадає саме на власників «яблучних» гаджетів. Найбільше витрачають геймери-на них припадає близько 60% доходів в app store і майже 80% в google play.

Найбільше користувачі мобільних пристроїв витратили в додатках для прямих трансляцій і стрімінгу, таких як youtube, disney+, tiktok і twitch.

Зате за кількістю завантажень google play помітно обходить app store. За прогнозами app annie, в 2022 році на google play доведеться більше 100 мільярдів завантажень додатків та ігор.

У 2021-му вибухове зростання за кількістю завантажень продемонстрували додатки для обміну і редагування відео, такі як capcut, mx takatak і moj. А ось найбільше зростання по використанню показали бізнес-додатки zoom, microsoft office і teams, що обумовлено переходом на віддалений і гібридний формат роботи. З мобільних ігор лідерами по завантаженнях стали гіперказуальні bridge race, hair challenge і project makeover.

У росії найбільш проривними іграми по скачуванням стали dop 2: delete one part, going balls і phone case diy. По прибутку в світі лідирує genshin impact.

У звіті також говориться, що соцмережа tiktok посіла перше місце в світі по збільшенню витрат користувачів серед соціальних додатків. Слідом розташувалися bigo live і discord. У набираючій популярність категорії додатків для знайомств лідером по збільшенню витрат споживачів у світі став tinder.