Киньте сумніватися! ви навчитеся програмувати

25

В цифрову епоху, в якій ми живемо, навички, які раніше були необхідні, такі як освоєння пакетів microsoft office або adobe photoshop, трансформуються і замінюються іншими технічними навичками, що вимагають нових знань в області програмування і дизайну.

Що таке програмування?

Створення серії інструкцій, які будуть інтерпретуватися електронним обладнанням-це і буде процес програмування, який необхідний для чіткого виконання завдань. Група угод, створених для написання цього коду-те, що ми знаємо як мову програмування.

Існуючі мови програмування

Є різні мови програмування — мови, на яких інструкції з експлуатації передаються машині. Щоб навчитися програмувати, потрібно розуміти, що в цих мовах є дуже чіткі правила. Завдяки послідовності та порядку вони утворюють програму, щоб пристрій виконував певну інструкцію.

У світі використовується безліч мов програмування для розробки і створення веб-сайтів, додатків та інших платформ. Серед них відзначимо:

 • java-найпопулярніший і авангардний на сьогоднішній день. Їм легко користуватися, використання стало нормою. Використовується для розробки мобільних додатків, електронних таблиць і т.д.
 • python — один з ідеальних мов програмування для тих, хто починає кар’єру програміста. Підтримує кілька платформ і парадигм для розробки функціональних програм.
 • visual basic – для створення інструментів, що автоматизують процеси. Таким чином скорочується час завантаження даних. Використовується при розробці додатків і веб-сайтів.
 • c++ — одна з найскладніших мов. Використовується для пз і програм, де є візуальні команди. Наприклад, для графічного дизайну і редагування, комп’ютерні ос.
 • c# – вважається одним з кращих мов програмування для проектування об’єктів.

Існує історична класифікація розвитку мов програмування. Починаючи з низькорівневих кодів і закінчуючи складними командами, які спрощують їх все:

 • перше покоління: засноване на двійкових кодах, послідовностях 1 і 0.
 • друге покоління: символьні мови, що асимілюють великі структури даних. І таким чином створюються читаються і прості у використанні команди.
 • третє покоління: мови високого рівня — коди, які легко зрозуміти будь-кому. Існують загальні коди для створення різних різновидів програм.
 • четверте покоління: інструменти, які полегшують і прискорюють розробку програм. Тому що можуть автоматично генерувати коди, отримувати доступ до даних і генерувати графіку.
 • п’яте покоління: так називаються програми і мови, засновані на штучному інтелекті.

З чого почати?

Щоб навчитися програмувати, необхідно озброїтися початковими знаннями. Допомогти в цьому може інформація на vector media. Ваш досвід у веб-розробці та інших програмах також допоможуть. Існують концепції, як алгоритми, функції, змінні або синтаксис, які можуть ускладнити ваше життя, якщо ви не знаєте базової термінології. З цим всім належить розібратися і структурувати одержувану інформацію. Пункти, яким варто слідувати:

 1. визначте, чому ви хочете навчитися програмуванню, яка мета.
 2. виберіть мову програмування, яку ви хочете вивчити.
 3. знайдіть ідеальний тип тренувань для вас.
 4. практика, практика і ще раз практика.

Де навчитися програмувати

Кілька років тому, якщо ви хотіли вивчити програмування з нуля, не було іншого вибору, окрім як вивчати інформатику. Або купити книги microsoft press и o’reilly. Сьогодні, якщо ви хочете вивчити програмування на c++ з нуля або вивчити java, у вас під рукою безліч варіантів, і всі вони є в інтернеті.

Проблема лише в тому, щоб вибрати найкраще джерело, такий як vector media. Навчитися програмувати-те, чого ви можете досягти незалежно від вашого віку, оскільки є багато переваг, коли ви вчитеся програмувати з дитинства.