Epic games спростувала інформацію про блокування покупок для білоруських користувачів

24

оновлення від 21: 25: через кілька годин epic games все ж вийшла на зв’язок і дала офіційний коментар з приводу з’явилася сьогодні вдень інформації про блокування покупок в epic games store для білоруських користувачів. Як пише epic games, денний випадок-окремий, а гравці з республіки білорусь як і раніше можуть здійснювати покупки в магазині. Загалом, тривога помилкова, розслабляємося.

Нам відомо про з’явилося раніше повідомленні про проблеми з покупками в epic games store у жителів білорусі. Це окремий випадок, причину якого ми зараз намагаємося з’ясувати. Гравці з білорусі як і раніше можуть здійснювати покупки в epic games store.

– epic games ru (@epicgamesru) october 1, 2021

оригінал від 13: 52: сьогодні читачі білоруського видання dev.by повідомили про те, що вони більше не можуть оформити покупки в магазині epic games store, а при спробі здійснення транзакції магазин зустрічає їх повідомленням зі словами «шкодуємо, але з вашого облікового запису не можна здійснювати покупки».

Швидше за все, хоча офіційно компанією epic games це не підтверджено, справа пов’язана з санкціями сша, накладеними в серпні цього року на республіку білорусь. Згідно з правилами epic games store, в регіонах, що знаходяться в списку експортних обмежень сша, комерційна діяльність магазину не допускається.

Втім, на ділі все не так страшно, як здається: безкоштовні подарункові ігри в epic games store наші білоруські товариші як і раніше можуть забирати без всяких обмежень. А для абсолютної більшості користувачів epic games store у всьому світі даний магазин є не більше ніж роздавачем подарунків; і це не порожні слова, а офіційна статистика epic games, яку компанія була змушена надати в рамках судового розгляду з apple.

Деякі користувачі повідомляють, що через банківські картки оплата все ж проходить, а проблеми пов’язані конкретно з розрахунковою системою raschet.by. Ситуація поки неясна, тому будемо чекати офіційного коментаря від epic games. Якщо такий, звичайно, надійде.