Ea розповіла, хто грає в the sims 4: в основному це дівчата від 18 до 24 років

17

Навколо франшизи the sims давно сформований стереотип «дівчачої» гри. І справді: симулятор життя, в якому треба управляти віртуальними чоловічками, створювати їм сім’ї, будувати і облаштовувати житло, і так далі, за логікою більше підходить саме «берегиням вогнища». У 2021 році, коли стереотипи на тему статевої приналежності здаються застарілими, на зв’язок вийшли ea і maxis, у вакансіях яких в розділі the sims вказана цікава інформація.

Так, розробники пишуть, що левова частка (60 %) аудиторії the sims 4 — це дівчата у віці від 18 до 24 років, а на посаду геймдиректора вони шукають людину, яка може забезпечити проекту максимально позитивний ігровий досвід для його аудиторії.

Варто відзначити, що останні роки спостерігається стрімке зростання числа дівчат-геймерів. Експерти пов’язують це в основному з тим, що підростає нове покоління, для якого ігри більше не є ексклюзивно чоловічим розвагою. Фактор пандемії, коли відеоігри стали мало не єдиною доступною розвагою для заточених в чотирьох стінах людей, також зіграв свою роль, ну а далі це вже переросло в звичку.

Що стосується the sims 4, то проект постійно розвивається, отримує оновлення та тематичні доповнення, а, значить, користується великим попитом.