Розробники battlefield 2042 пообіцяли жорсткі і миттєві покарання читерів-спрощено процес подачі скарг

29

На своєму офіційному сайті компанія dice опублікувала новину під назвою “позитивна гра в battlefield” — це звернення до всієї фанатської спільноти серії battlefield.

Розробники ставлять головною метою зберегти доброзичливу і позитивну атмосферу гри, тому вони вирішили розповісти про нові ініціативи, за допомогою яких зроблять співтовариство більш відкритим і безпечним.

Хлопці з dice опублікували статут спільноти battlefield:

 • ставтеся до інших так, як хотіли б, щоб ставилися до вас . Об’єднуйтеся і досягайте цілей разом. Гравці, які перешкоджають іншим користувачам або завдають їм шкоди, будуть покарані.
 • грайте чесно . Будьте справедливі. Якщо ви помітите гравців, які порушують правила, поскаржтеся на них.
 • діліться правильним контентом . Не бийте нижче пояса. Вміст, який ви поширюєте, не повинен бути неприйнятним для будь-яких гравців у battlefield.
 • . Захищайте своїх союзників. Під час гри в battlefield не порушуйте закон, не беріть участь в небезпечних або незаконних діях і не закликайте до них інших користувачів.

“у battlefield 2042 ми спростили процес подачі скарги, щоб ви могли повідомити про порушення і відразу ж повернутися в бій”

Також було введено таке поняття як “позитивна гра в battlefield 2042” — це набір функцій і інструментів, які допоможуть вам зробити спілкування з іншими гравцями корисним і приємним. Ви самі можете встановити свої межі:

 • наприклад, заблокувати або розблокувати гравця, щоб він не зміг більше відправляти вам текстові повідомлення і спілкуватися з вами в голосовому чаті.
 • у грі постійно працює фільтр нецензурної лексики.
 • текстовий або голосовий чат в грі можна заглушити. Ви можете заглушити як окремих людей, так і всіх гравців або чат.
 • ви можете безпосередньо поскаржитися на гравця під час гри — для цього не потрібно переходити в браузер.
 • в battlefield portal також будуть доступні різні інструменти адміністратора, наприклад можливість блокувати гравцеві доступ в усі створені вами ігрові режими.

Отже, ви поскаржилися на чітера. Що далі?

нам надходять питання про те, що відбувається, коли ви повідомляєте про читерство. У battlefield 2042 ми внесли кілька змін, які дозволять вам стежити за процесом обробки звернення.

 • якщо ви поскаржилися на чітера, ми надішлемо внутрішньоігрове повідомлення про те, що отримали повідомлення.
 • після цього, якщо за результатами скарги довелося вжити будь-яких заходів, ми повідомимо вам по електронній пошті, яке покарання поніс цей гравець.

У battlefield 2042 для цього буде використовуватися особлива система easy anti-cheat (eac)

ще одне нововведення battlefield 2042 полягає в тому, що, якщо гравця покарали за використання читів, він буде миттєво відключений від гри прямо під час матчу і назавжди заблокований на всіх платформах. Як і раніше, у нас є можливість у разі необхідності блокувати ip-адреси та пристрої. Ніяких послаблень для чітерів не передбачено. Попереджень і тимчасових блокувань не буде. Тим, хто відмовляється дотримуватися правил, не місце в цій спільноті.хочемо також нагадати, що боротьба з постійно мінливими шахрайськими програмами — безперервний процес. Для гравця це може бути непомітно, однак після виходу гри ми продовжимо вкладати ресурси в розвиток внутрішніх інструментів і технологій на додаток до вже наявних сторонніх систем для боротьби з читами. Такий багаторівневий захист зробить наші ігри чесними і цікавими для всіх користувачів.