Смартфон moto g31 отримає 50-мп камеру і потужну батарею

19

Інтернет-джерела повідомляють про те, що до випуску готується смартфон середнього рівня moto g31: презентація апарату, по всій видимості, відбудеться в поточному кварталі.

Тут і нижче зображення gsmarena

Пристрій отримає дисплей з невеликим отвором (або вирізом) по центру у верхній області для одинарної фронтальної камери. Ззаду розташується потрійна камера: основний модуль буде обладнаний 50-мегапіксельним сенсором. Оптичні блоки розташовані в ряд по вертикалі, а збоку знаходиться подвійний світлодіодний спалах.

Йдеться про наявність потужного акумулятора: ємність батареї складе 5000 ма·ч.правда в комплект поставки увійде зарядний пристрій тільки на 10 вт.

Смартфон вже пройшов сертифікацію в ряді відомств. Зокрема, новинка з’явилася в базах даних національної комісії зі зв’язку тайваню (ncc) і організації wi-fi alliance.

Йдеться про підтримку бездротового зв’язку wi-fi 5 (802.11 ac). Функціонувати в мобільних мережах п’ятого покоління (5g) апарат не зможе.

Серед іншого згадано стандартне 3,5-міліметрове гніздо для навушників. Новинка буде доступна в сріблястому і чорному варіантах колірного виконання.