Стартував закритий бета-тест myth of empires-остання можливість приєднатися

18

Очікуваний багатьма онлайн-екшен з елементами пісочниці і стратегії в сеттингу середньовіччя відкрив свої сервера для групи обраних гравців. До 10 жовтня в грі проводиться закрите бета тестування, в ході якого можна випробувати ключові геймплейні механіки.

Збірка, що бере участь у тестуванні, вже була представлена в квітні та червні під час першого закритого альфа-тестування та в тесті локалізацій. Безумовно, білд буде позбавлений, виявлених в ході ранніх тестів, проблем. Так що, увірватися на сервера гри і подивитися — що там відбувається, можна і потрібно.

Всім тим, хто зможе випробувати myth of empires, належить кинути виклик роздирається війнами світу і знайти своє місце під сонцем. У грі належить полювати, щоб вижити і не померти від голоду, битися з небезпечними звірами і не менш кровожерливими гравцями. Найшвидші і щасливі зможуть звести свій власний форт і почати шлях становлення найвагомішою військовою силою в світі!

У боях велика ставка робиться на тактичну складову, а також на попередню підготовку. Гравці самостійно вибирають екіпіровку військ, створюють зброю і бойові машини. Армія буде складатися з npc, яке можуть бути, як найняті за дзвінку монету, так і приєднані силою. Хочете ще й кінноту? тоді доведеться спантеличитися прирученням коней.

Найближчим часом очікуйте від нас звіту про ситуацію в світі myth of empires — поділимося з вами своїми успіхами в світі нескінченної війни і загальними враженнями від амбітної гри.