Як оновитися до Windows 10 після 29 липня безкоштовно

401

Здравствуйте, шановні читачі. Я думаю Ви в курсі про те, що нова Віндовс була випущена компанією Microsoft у вигляді безкоштовного оновлення для таких операційних систем, як Windows 7 і 8.1. І, звичайно, знаєте, що нова ОС може бути встановлена при купівлі нових ноутбуків і комп’ютерів. Але з чого раптом така “халява”? Які таємниці і недоліки були приховані компанією Microsoft? Які переваги і явні мінуси даної операційної системи? Відповіді на всі ці та інші найпоширеніші запитання ви зможете побачити прочитавши мою сьогоднішню статтю, яка називається: Підступ безкоштовної установки Windows 10 і як оновити Windows 7 до Windows 10 безкоштовно після 29 липня 2016 року. А починаємо ми з такого пункту:

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Переваги оновлення до десятої версії
 • Віндовс 10 – щедрість розробників або безкоштовний сир у мишоловці до 29 липня?
 • Відключення шпигунських функцій
 • Додаток до 29.07.2016

Переваги оновлення до десятої версії

Почну з того, що розповім вам про всіх очевидних плюсах установки або оновлення конкретно ліцензійної системи:

Як оновитися до Windows 10 після 29 липня безкоштовно

 • Встановлюється абсолютно безкоштовно (тільки на один рік). Це явна перевага, оскільки абсолютно всі раніше випущені ліцензійні версії продавалися тільки за гроші.
 • Дуже зручний, продуманий і красивий зовнішній вигляд. В нову ОС повернули меню “Пуск”, а всі повноекранні програми можна зменшувати до ідеально підходять для вас габаритів.
 • Підтримка відразу декількох робочих столів. При цьому не помічаються ніякі підвисання і гальмування системи.
 • Повністю автоматизована система оновлень. Оновлення встановлюються у фоновому режимі і не вимагають перезавантаження комп’ютера.
 • Можливість перейти на нову систему, при цьому не втративши ніяких важливих даних або гаджетів. Для того, щоб змінити нову операційну систему на стару, варто лише скористатися функцією відкату на попередню версію ОС. Але тут потрібно пам’ятати, що у переважної кількості користувачів під час проведення відкату виникають проблеми.
 • У даній версії Віндовс розробниками було виправлено велику кількість помилок та недоліків версії 8.1. Тепер завдяки оновленню на чисту версію система стала більш підходящої для ПК і ноутбуків (в минулих версіях ОС була адаптована під планшети і сенсорні екрани).
 • На цьому я хотів би закінчити опис переваг російської версії Windows 10 і перейти до самого питання, що цікавить вас.

  Віндовс 10 – щедрість розробників або безкоштовний сир у мишоловці до 29 липня?

  На мій погляд, одна з найпоширеніших на сьогодні причин не здійснювати перехід на нову операційну систему – це поява всіляких проблем при оновленні. Як не дивно, найчастіше з різними проблемами при установці стикаються не професіонали, а саме новачки, які:

  • Використовують для установки застаріле обладнання, яке не відповідає всім необхідним вимогам.
  • Проводять оновлення неліцензійної версії Віндовс замість купленої та активованою.

  Як оновитися до Windows 10 після 29 липня безкоштовноЯкщо всі вище перераховані проблеми вам не в силах вирішити, краще не ризикувати і не здійснювати установку ОС. Адже не продумані і мало професійні дії можуть призвести до серйозних наслідків у подальшому.

  Друга найпоширеніша причина, яка змушує людей не оновлюватися до нової версії – це те, що Windows 10 ще не перевірена і досить “сира”. Адже тільки за останні чотири місяці компанія Microsoft випустила більше оновлень, ніж у будь-яких інших версіях. У перевірених та стабільних версій такого, як правило, не траплялося (Windows 7, W. 8,1, W. Vista та інші). На своєму дорогоцінному досвіді можу сказати, що найчастіше зустрічалися досить – таки банальні проблеми:

  • Постійні помилки в роботі меню “Пуск”.
  • чорний екран при запуску windows 10
  • Недоліки в рядку пошуку.
  • Дуже серйозні помилки параметрів застосунків.

  Наступна причина, яка змушує замислитися про проведення переходу на повну версію нової Віндовс – це поширені чутки про шпигунство. Тут думки повністю розходяться, але дати точну відповідь поки не може ніхто. Вам варто лише знати, що така функція, як “Аналіз особистих даних” пояснюється дуже просто: вона проводиться з метою масового поширення рекламних матеріалів компанії і постійного поліпшення ОЗ шляхом здійснення оновлення системи.

  ВАЖЛИВО: Функцію шпигунства можна дуже просто відключити.
  Опис як саме це зробити, я вирішив залишити на “десерт”.

  Як оновитися до Windows 10 після 29 липня безкоштовноЄ ще кілька безглуздих і безглуздих, як на мене, чуток – думки про те, що операційна система Windows 10 може без вашого підтвердження видалити безліч важливих для вас програм. Діє це приблизно: ви завантажили програму з інтернету, встановили її, почали користуватися, але при цьому будьте готові до того, що з часом цей гаджет може просто не запуститься (з -за того, що важливі елементи програми були видалені). Знову ж таки, спираючись на мій досвід можу сказати, що такі випадки дійсно були, але вони ПООДИНОКІ.

  Ну і остання причина, яку обов’язково потрібно виділити – дуже низький рівень контролю над діями операційної системи. До цього можна віднести: відключення захисника Windows проводиться дуже складно, так як і відключення оновлень Віндовс. Деактивація таких функцій у десятій версії Віндовс – досить непроста для користувача завдання.

  Відключення шпигунських функцій

 • В панелі управління знайдіть вкладку “Конфіденційність”, перейдіть в пункт “Загальні”. Під написом “Зміна параметрів конфіденційності” вимкніть всі перераховані функції, крім 2 – й.
 • У вкладці “Конфіденційність” перейдіть в пункт “Розташування”. У ньому вимкніть визначення місця розташування вашого ПК.
 • У розділі “Мова, рукописне введення і введення тексту”, відключіть стеження за символами, мовним і рукописним введенням, які ви набираєте на клавіатурі.
 • Під вкладкою “Відгуки та діагностика” біля напису “Windows повинна запитувати мої відгуки” виберіть пункт “Ніколи”.
 • Більше інформації про деактивації шпигунства >>>

  Додаток до 29.07.2016

  • Таку флешку повинен мати кожен користувач Windows 10
  • Як прибрати пароль при виході зі сплячого режиму в Windows 10
  • Вирішуємо проблеми з відкриттям фото в Windows 10
  • Вхід за відбитком пальця на Windows 10
  • Що краще вибрати: оновлення або встановлення з нуля Windows 10

  Ось і наступив рівно рік, з моменту виходу Windows 10. Я неодноразово пропонував оновитися, хоча б для того щоб встигнути зберегти ліцензію у себе на компі або ноутбуці. Тому спробувавши зараз зробити оновлення ви побачите ось це вікно:

  Як оновитися до Windows 10 після 29 липня безкоштовно

  У даній статті ми дізналися, як отримати windows 10 безкоштовно після 29 липня, для тих, хто не послухався або з якихось причин не встиг цього зробити, з’явилася ще одна можливість безкоштовно перейти на 10-ку. На даний момент домашня версія Windows коштує близько 119$, якщо таких грошей немає, то слідуйте моїм інструкціям і обставляйтесь безкоштовно. Безкоштовне оновлення залишилося тільки для користувачів з обмеженими можливостями. Для цього скачайте програму нижче:

  Як оновитися до Windows 10 після 29 липня безкоштовно
  Завантажити: Windows 10 Upgrade
  Оновлення до 10-ки після 29.07
  Скачано: 262, розмір: 5.5 MB, дата: 31.Лип.2016

  Або як варіант можна погодитися з умовами від Microsoft і завантажити з офіційного сайту

  А далі йдемо проводимо установку як я писав в одній зі своїх статей, наприклад установка Windows 10 з флешки

  На цьому закінчую свою статтю, сподіваюся був корисний, тисни лайк і ділимося інформацією в соц. мережах.

  З повагою,
  Віктор