Перший епізод серіалу “аркейн «за мотивами league of legends відкриють для спільної трансляції на twitch

26

Студія riot games в офіційному мікроблозі своєї мультиплеєрної рольової стратегії league of legends поділилася подробицями прем’єри анімаційного серіалу» аркейн” у всесвіті гри.

Джерело зображень: riot games

Нагадаємо, дебют «аркейн» стане «завершальним акордом» чемпіонату світу з league of legends в поточному році і відбудеться через кілька годин після закінчення першості — 7 листопада о 5:00 за московським часом.

Як стало відомо, перша серія “аркейн” буде доступна для спільної трансляції ексклюзивно на twitch: блогери з більш ніж 40 країн будуть вести стріми для носіїв понад 20 мов.

Повтор трансляції стартового епізоду» аркейн ” геймери з європи, росії та туреччини зможуть подивитися о 13:00 за московським часом. Користувачам запропонують взяти участь у розіграші twitch drops з предметами для ігор riot games.

До того ж глядачі зможуть приєднатися до святкування прем’єри «аркейн» в штаб-квартирі riot games і побачити «інноваційну червону доріжку на трансляціях запрошених блогерів і представників преси з 30 країн».

” до створення серіалу нас підштовхнув інтерес гравців з усього світу до сюжетної складової league of legends. Тому абсолютно логічно, що першу серію “аркейн» ігрове співтовариство зможе подивитися разом”, — заявив у прес-релізі глава відділу кросигрових подій riot games брендон міао (brandon miao).

Дія “аркейн” розгортається на кордоні між нерозривно пов’язаними неблагополучним зауном і багатим пілтовером. Тендітна рівновага між містами порушує винахід хекстека, що дозволяє контролювати магічну енергію.