Instinction переходить на unreal engine 5; трасування променів буде на всіх пристроях, які можуть її підтримувати

22

На випадок, якщо ви пропустили, hashbane studios випустили новий трейлер своєї майбутньої гри жахів на виживання з динозаврами, instinction . У ньому ми побачили кілька коротких фрагментів нового ігрового процесу, але, що більш вражаюче, візуальні ефекти високої якості, до яких прагне команда, з їх оточенням і динозаврами. Що ж, яким би чудовим не був цей трейлер, схоже, що hashbane studios планує зробити гру ще більш красивою, оскільки вона перенесе instinction з unreal engine 4 на більш нову версію, unreal engine 5.

У попередньому випуску прес-релізу, який розіслала студія, hashbane підтвердив, що все те, що ми бачили в недавньому трейлері, було знято з використанням unreal engine 4. Це нікого не повинно дивувати, оскільки движок був підтверджений під час початкового оголошення instinction. Проте, оскільки до випуску гри ще далеко, і тепер доступна нова версія unreal engine, hashbane скористається можливістю, щоб перенести гру на unreal engine 5.

ue5 дозволить нам ще більше підвищити якість освітлення і моделей. Деякі моделі динозаврів будуть покращені та / або замінені, щоб стати повністю унікальними для instinction. Ми працюємо з більшістю оригінальних художників над новими моделями та анімаціями. За лаштунками відбувається багато всього, і ми поділимося більш детальною інформацією, коли зможемо, в наших соціальних мережах.

І, говорячи про освітлення, хоча в трейлері його не було, hashbane також підтвердив підтримку трасування променів для instinction! і не тільки на пк, всі пристрої, які можуть її підтримувати, матимуть її в своїх опціях.