Kodak Ektra: супер смартфон для фотографів

380

Всім відома компанія Kodak, яка є одним з лідерів у виробництві фотоапаратів, комплектуючих та витратних матеріалів. Щоб зміцнити позиції в сучасному високотехнологічному світі, бренд випустив свій перший смартфон з відмінною оптикою.

Відразу ж варто відзначити, що основний акцент у моделі Ektra робиться на камеру для зйомки фото. Зовнішній вигляд пристрою дуже нагадує стиль старого плівкового апарату. Наприклад, задня кришка виконана з темного пластику з “шкіряного” текстурою. Нижня частина смартфона має особливий вигин, який також був характерний для фото камер минулого століття.

За якість знімків відповідає фірмовий сенсор Sony (IMX230) з максимальною роздільною здатністю 21 Mpx. А об’єктив складається з шести елементів (максимальна діафрагма – F / 2.0).

Щоб можна було швидко змінювати режим зйомки сцени, на гаджеті встановлено спеціальний додаток, яке дозволяє перемикатися між портретним, ландшафтним, макро режимами та панорамною зйомкою.

Варто відзначити, що інші характеристики пристрою досить значні. Діагональ дисплея становить 5″ (FullHD). Процесор Helio X20 має 10 ядер, а за багатозадачність відповідає 3 Гб оперативної пам’яті. Зберігати фото і відео можна на вбудованому носії з об’ємом 32 Гб.

Поки що продажі стартували тільки у Великобританії. Вартість смартфона становить 450 фунтів (майже 550$).